Bielsko-Biała: Klasa okręgowa "Bielsko-Biała-Tychy" Grupa 5

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS DRZEWIARZ JASIENICA 25 68 22 2 1 81:12
2 GLKS SFERANET WILKOWICE 25 63 21 0 4 101:26
3 MKS ISKRA PSZCZYNA 25 57 18 3 4 87:29
4 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 25 53 17 2 6 94:30
5 GKS CZARNI JAWORZE 25 46 14 4 7 56:33
6 LKS GOCZAŁKOWICE II 25 41 13 2 10 62:53
7 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 25 39 12 3 10 35:34
8 OKS ZET TYCHY 26 38 12 2 12 68:83
9 KS SOŁA KOBIERNICE 25 37 11 4 10 53:59
10 KS ROTUZ BRONÓW 26 34 11 1 14 60:49
11 LKS BESTWINA 25 28 8 4 13 45:68
12 LKS PASJONAT DANKOWICE 25 26 8 2 15 54:57
13 LKS SOKÓŁ ZABRZEG 25 22 6 4 15 37:82
14 BAP PIAST GOL 25 18 4 6 15 38:84
15 LKS STUDZIONKA 25 7 2 1 22 40:106
16 KS MIĘDZYRZECZE 25 5 1 2 22 14:120
Kolejka nr 26
2024-05-18/13:30 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - KS SOŁA KOBIERNICE 4:0
2024-05-18/15:00 GKS CZARNI JAWORZE - MKS ISKRA PSZCZYNA 1:0
2024-05-18/17:00 OKS ZET TYCHY - LKS BESTWINA 3:4
2024-05-18/17:00 BAP PIAST GOL - GLKS SFERANET WILKOWICE 0:3
2024-05-18/17:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - LKS PASJONAT DANKOWICE 0:5
2024-05-18/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 2:0
2024-05-18/17:00 KS MIĘDZYRZECZE - KS ROTUZ BRONÓW 1:9
2024-05-19/17:00 LKS STUDZIONKA - LKS GOCZAŁKOWICE II 4:5
Kolejka nr 26
2024-05-18/13:30 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - KS SOŁA KOBIERNICE 4:0
2024-05-18/15:00 GKS CZARNI JAWORZE - MKS ISKRA PSZCZYNA 1:0
2024-05-18/17:00 OKS ZET TYCHY - LKS BESTWINA 3:4
2024-05-18/17:00 BAP PIAST GOL - GLKS SFERANET WILKOWICE 0:3
2024-05-18/17:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - LKS PASJONAT DANKOWICE 0:5
2024-05-18/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 2:0
2024-05-18/17:00 KS MIĘDZYRZECZE - KS ROTUZ BRONÓW 1:9
2024-05-19/17:00 LKS STUDZIONKA - LKS GOCZAŁKOWICE II 4:5
Kolejka nr 25
2024-05-11/11:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - KS MIĘDZYRZECZE 6:0
2024-05-11/12:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - OKS ZET TYCHY 7:0
2024-05-11/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0:4
2024-05-11/17:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - LKS STUDZIONKA 6:0
2024-05-11/17:00 KS SOŁA KOBIERNICE - BAP PIAST GOL 3:3
2024-05-11/17:00 LKS BESTWINA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2:4
2024-05-12/11:00 LKS GOCZAŁKOWICE II - LKS SOKÓŁ ZABRZEG 2:1
2024-05-12/16:00 KS ROTUZ BRONÓW - GKS CZARNI JAWORZE 3:1
Kolejka nr 24
2024-05-04/15:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - KS ROTUZ BRONÓW 2:1
2024-05-04/17:00 OKS ZET TYCHY - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 0:6
2024-05-04/17:00 BAP PIAST GOL - LKS BESTWINA 3:6
2024-05-04/17:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - GLKS SFERANET WILKOWICE 2:1
2024-05-04/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS GOCZAŁKOWICE II 2:0
2024-05-04/17:00 KS MIĘDZYRZECZE - LKS PASJONAT DANKOWICE 0:3
2024-05-04/17:00 GKS CZARNI JAWORZE - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 1:0
2024-05-05/17:00 LKS STUDZIONKA - KS SOŁA KOBIERNICE 2:3
Kolejka nr 23
2024-05-01/16:00 KS ROTUZ BRONÓW - OKS ZET TYCHY 2:3
Kolejka nr 22
2024-04-27/13:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - LKS PASJONAT DANKOWICE 2:0
2024-04-27/15:00 GKS CZARNI JAWORZE - LKS GOCZAŁKOWICE II 6:2
2024-04-27/17:00 OKS ZET TYCHY - BAP PIAST GOL 2:5
2024-04-27/17:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - LKS BESTWINA 1:1
2024-04-27/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KS SOŁA KOBIERNICE 5:1
2024-04-27/17:00 KS MIĘDZYRZECZE - GLKS SFERANET WILKOWICE 0:11
2024-04-28/16:00 KS ROTUZ BRONÓW - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 1:0
2024-04-28/17:00 LKS STUDZIONKA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 1:7
Kolejka nr 21
2024-04-20/15:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - OKS ZET TYCHY 3:2
2024-04-20/16:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS SOKÓŁ ZABRZEG 6:0
2024-04-20/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - KS ROTUZ BRONÓW 4:6
2024-04-20/17:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - GKS CZARNI JAWORZE 3:0
2024-04-20/17:00 LKS BESTWINA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0:2
2024-04-21/11:00 LKS GOCZAŁKOWICE II - MKS ISKRA PSZCZYNA 1:3
2024-04-21/14:00 KS SOŁA KOBIERNICE - KS MIĘDZYRZECZE 7:0
2024-04-21/17:00 BAP PIAST GOL - LKS STUDZIONKA 1:1
Kolejka nr 20
2024-04-13/11:00 KS ROTUZ BRONÓW - LKS GOCZAŁKOWICE II 0:2
2024-04-13/13:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - GLKS SFERANET WILKOWICE 3:1
2024-04-13/15:00 GKS CZARNI JAWORZE - KS SOŁA KOBIERNICE 1:1
2024-04-13/15:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - LKS PASJONAT DANKOWICE 1:1
2024-04-13/17:00 OKS ZET TYCHY - LKS STUDZIONKA 5:1
2024-04-13/17:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - BAP PIAST GOL 2:2
2024-04-13/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2:0
2024-04-13/17:00 KS MIĘDZYRZECZE - LKS BESTWINA 1:5
Kolejka nr 19
2024-04-06/15:00 LKS BESTWINA - GKS CZARNI JAWORZE 1:5
2024-04-06/16:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - KS MIĘDZYRZECZE 13:0
2024-04-06/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - OKS ZET TYCHY 5:1
2024-04-06/17:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - KS ROTUZ BRONÓW 1:0
2024-04-06/17:00 KS SOŁA KOBIERNICE - MKS ISKRA PSZCZYNA 1:1
2024-04-06/17:00 BAP PIAST GOL - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0:10
2024-04-07/11:00 LKS GOCZAŁKOWICE II - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 2:0
2024-04-07/17:00 LKS STUDZIONKA - LKS SOKÓŁ ZABRZEG 3:4
Kolejka nr 18
2024-03-30/10:00 KS ROTUZ BRONÓW - KS SOŁA KOBIERNICE 3:0
2024-03-30/11:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - LKS BESTWINA 7:1
2024-03-30/11:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - GLKS SFERANET WILKOWICE 2:1
2024-03-30/13:00 OKS ZET TYCHY - LKS SOKÓŁ ZABRZEG 7:3
2024-03-30/13:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS STUDZIONKA 3:2
2024-03-30/13:00 KS MIĘDZYRZECZE - BAP PIAST GOL 0:5
2024-03-30/13:00 GKS CZARNI JAWORZE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2:1
2024-03-30/13:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS GOCZAŁKOWICE II 3:1
Kolejka nr 17
2024-03-23/15:30 GLKS SFERANET WILKOWICE - LKS PASJONAT DANKOWICE 2:1
2024-03-23/15:30 KS SOŁA KOBIERNICE - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 1:0
2024-03-23/15:30 LKS BESTWINA - KS ROTUZ BRONÓW 1:3
2024-03-23/15:30 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - MKS ISKRA PSZCZYNA 3:3
2024-03-23/15:30 BAP PIAST GOL - GKS CZARNI JAWORZE 0:5
2024-03-23/15:30 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0:6
2024-03-24/13:00 LKS GOCZAŁKOWICE II - OKS ZET TYCHY 0:1
2024-03-24/15:00 LKS STUDZIONKA - KS MIĘDZYRZECZE 5:0
Kolejka nr 16
2024-03-16/12:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - BAP PIAST GOL 10:2
2024-03-16/14:00 GKS CZARNI JAWORZE - LKS STUDZIONKA 5:1
2024-03-16/14:00 KS ROTUZ BRONÓW - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 1:4
2024-03-16/15:00 OKS ZET TYCHY - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 3:3
2024-03-16/15:00 KS MIĘDZYRZECZE - LKS SOKÓŁ ZABRZEG 1:6
2024-03-16/15:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - LKS BESTWINA 1:3
2024-03-16/15:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - KS SOŁA KOBIERNICE 0:2
2024-03-17/13:00 LKS GOCZAŁKOWICE II - GLKS SFERANET WILKOWICE 1:9
Kolejka nr 15
2023-11-11/11:00 LKS GOCZAŁKOWICE II - KS SOŁA KOBIERNICE 6:2
2023-11-11/11:00 GKS CZARNI JAWORZE - LKS SOKÓŁ ZABRZEG 4:1
2023-11-11/11:00 KS MIĘDZYRZECZE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0:2
2023-11-11/13:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - LKS STUDZIONKA 10:1
2023-11-11/13:30 GLKS SFERANET WILKOWICE - OKS ZET TYCHY 8:3
2023-11-11/13:30 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS BESTWINA 8:2
2023-11-11/13:30 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 1:2
2023-11-12/13:30 KS ROTUZ BRONÓW - BAP PIAST GOL 3:2
Kolejka nr 14
2023-11-04/14:00 OKS ZET TYCHY - KS MIĘDZYRZECZE 3:1
2023-11-04/14:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - GKS CZARNI JAWORZE 1:1
2023-11-04/14:00 BAP PIAST GOL - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 0:0
2023-11-04/14:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS PASJONAT DANKOWICE 2:0
2023-11-04/14:00 LKS BESTWINA - LKS GOCZAŁKOWICE II 3:3
2023-11-04/14:00 KS SOŁA KOBIERNICE - GLKS SFERANET WILKOWICE 1:4
2023-11-05/11:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - MKS ISKRA PSZCZYNA 2:8
2023-11-05/14:00 LKS STUDZIONKA - KS ROTUZ BRONÓW 2:3
Kolejka nr 13
2023-10-28/12:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - LKS STUDZIONKA 1:0
2023-10-28/13:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:2
2023-10-28/14:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - LKS BESTWINA 5:1
2023-10-28/14:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - BAP PIAST GOL 1:4
2023-10-28/15:00 GKS CZARNI JAWORZE - KS MIĘDZYRZECZE 5:1
2023-10-29/11:00 LKS GOCZAŁKOWICE II - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2:2
2023-10-29/14:00 KS SOŁA KOBIERNICE - OKS ZET TYCHY 2:3
2023-10-29/14:00 KS ROTUZ BRONÓW - LKS SOKÓŁ ZABRZEG 3:0
Kolejka nr 12
2023-10-21/15:00 OKS ZET TYCHY - GKS CZARNI JAWORZE 1:4
2023-10-21/15:00 KS MIĘDZYRZECZE - MKS ISKRA PSZCZYNA 0:3
2023-10-21/15:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KS ROTUZ BRONÓW 3:0
2023-10-21/15:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 0:1
2023-10-21/15:00 BAP PIAST GOL - LKS GOCZAŁKOWICE II 0:1
2023-10-21/15:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - GLKS SFERANET WILKOWICE 2:4
2023-10-21/15:00 LKS BESTWINA - KS SOŁA KOBIERNICE 1:2
2023-11-25/13:00 LKS STUDZIONKA - LKS PASJONAT DANKOWICE 2:5
Kolejka nr 11
2023-10-14/11:00 KS ROTUZ BRONÓW - KS MIĘDZYRZECZE 7:1
2023-10-14/13:00 LKS GOCZAŁKOWICE II - LKS STUDZIONKA 2:3
2023-10-14/13:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - GKS CZARNI JAWORZE 0:0
2023-10-14/15:00 LKS BESTWINA - OKS ZET TYCHY 3:4
2023-10-14/15:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - BAP PIAST GOL 8:0
2023-10-14/15:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS SOKÓŁ ZABRZEG 2:3
2023-10-14/15:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0:2
2023-10-15/15:00 KS SOŁA KOBIERNICE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 1:3
Kolejka nr 10
2023-10-07/13:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - LKS GOCZAŁKOWICE II 1:4
2023-10-07/15:00 OKS ZET TYCHY - MKS ISKRA PSZCZYNA 2:1
2023-10-07/15:00 GKS CZARNI JAWORZE - KS ROTUZ BRONÓW 2:2
2023-10-07/15:00 KS MIĘDZYRZECZE - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 0:2
2023-10-07/15:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS PASJONAT DANKOWICE 1:0
2023-10-07/15:00 BAP PIAST GOL - KS SOŁA KOBIERNICE 0:3
2023-10-07/15:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS BESTWINA 4:0
2023-10-08/15:00 LKS STUDZIONKA - GLKS SFERANET WILKOWICE 1:5
Kolejka nr 9
2023-09-30/15:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - GKS CZARNI JAWORZE 2:0
2023-09-30/15:30 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - OKS ZET TYCHY 5:1
2023-09-30/16:00 LKS BESTWINA - BAP PIAST GOL 3:3
2023-09-30/16:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - LKS SOKÓŁ ZABRZEG 4:1
2023-09-30/16:00 KS ROTUZ BRONÓW - MKS ISKRA PSZCZYNA 1:2
2023-10-01/11:00 LKS GOCZAŁKOWICE II - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0:1
2023-10-01/15:00 KS SOŁA KOBIERNICE - LKS STUDZIONKA 5:2
2023-10-01/15:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - KS MIĘDZYRZECZE 4:0
Kolejka nr 8
2023-09-23/13:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 2:1
2023-09-23/16:00 OKS ZET TYCHY - KS ROTUZ BRONÓW 3:1
2023-09-23/16:00 KS MIĘDZYRZECZE - LKS GOCZAŁKOWICE II 0:5
2023-09-23/16:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - GLKS SFERANET WILKOWICE 0:1
2023-09-23/16:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - KS SOŁA KOBIERNICE 2:5
2023-09-23/16:00 BAP PIAST GOL - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 1:3
2023-09-24/16:00 LKS STUDZIONKA - LKS BESTWINA 0:1
2023-11-18/13:30 GKS CZARNI JAWORZE - LKS PASJONAT DANKOWICE 3:0
Kolejka nr 7
2023-09-16/15:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - KS ROTUZ BRONÓW 3:2
2023-09-16/16:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS STUDZIONKA 8:0
2023-09-16/16:00 LKS BESTWINA - LKS SOKÓŁ ZABRZEG 1:1
2023-09-16/16:00 KS SOŁA KOBIERNICE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0:5
2023-09-16/16:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - KS MIĘDZYRZECZE 2:0
2023-09-16/16:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - MKS ISKRA PSZCZYNA 1:2
2023-09-17/11:00 LKS GOCZAŁKOWICE II - GKS CZARNI JAWORZE 3:0
2023-09-17/16:00 BAP PIAST GOL - OKS ZET TYCHY 1:5
Kolejka nr 6
2023-09-09/13:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - LKS GOCZAŁKOWICE II 3:1
2023-09-09/14:00 GKS CZARNI JAWORZE - GLKS SFERANET WILKOWICE 0:3
2023-09-09/16:00 OKS ZET TYCHY - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 0:0
2023-09-09/16:00 KS MIĘDZYRZECZE - KS SOŁA KOBIERNICE 2:5
2023-09-09/16:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS BESTWINA 2:0
2023-09-09/16:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 0:4
2023-09-10/16:00 KS ROTUZ BRONÓW - LKS PASJONAT DANKOWICE 5:2
2023-09-10/16:00 LKS STUDZIONKA - BAP PIAST GOL 2:3
Kolejka nr 5
2023-09-02/16:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:2
2023-09-02/16:00 LKS BESTWINA - KS MIĘDZYRZECZE 2:0
2023-09-02/16:00 KS SOŁA KOBIERNICE - GKS CZARNI JAWORZE 4:1
2023-09-02/16:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - MKS ISKRA PSZCZYNA 4:0
2023-09-02/16:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 0:2
2023-09-03/11:00 LKS GOCZAŁKOWICE II - KS ROTUZ BRONÓW 4:2
2023-09-03/16:00 LKS STUDZIONKA - OKS ZET TYCHY 4:6
2023-09-06/17:00 BAP PIAST GOL - LKS SOKÓŁ ZABRZEG 1:2
Kolejka nr 4
2023-08-26/11:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - LKS GOCZAŁKOWICE II 4:3
2023-08-26/12:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - KS SOŁA KOBIERNICE 7:0
2023-08-26/16:00 GKS CZARNI JAWORZE - LKS BESTWINA 1:2
2023-08-26/17:00 OKS ZET TYCHY - LKS PASJONAT DANKOWICE 2:6
2023-08-26/17:00 KS ROTUZ BRONÓW - GLKS SFERANET WILKOWICE 1:2
2023-08-26/17:00 KS MIĘDZYRZECZE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 1:6
2023-08-26/17:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - LKS STUDZIONKA 3:2
2023-09-13/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - BAP PIAST GOL 6:0
Kolejka nr 3
2023-08-19/15:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 7:1
2023-08-19/16:00 LKS BESTWINA - MKS ISKRA PSZCZYNA 1:4
2023-08-19/16:00 KS SOŁA KOBIERNICE - KS ROTUZ BRONÓW 1:0
2023-08-19/17:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - OKS ZET TYCHY 0:3
2023-08-19/17:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - GKS CZARNI JAWORZE 1:2
2023-08-20/11:00 LKS GOCZAŁKOWICE II - LKS PASJONAT DANKOWICE 3:0
2023-08-20/17:00 LKS STUDZIONKA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0:8
2023-08-20/17:00 BAP PIAST GOL - KS MIĘDZYRZECZE 1:1
Kolejka nr 2
2023-08-15/13:00 KS ROTUZ BRONÓW - LKS BESTWINA 0:1
2023-08-15/13:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 3:1
2023-08-15/16:00 GKS CZARNI JAWORZE - BAP PIAST GOL 1:0
2023-08-15/17:00 OKS ZET TYCHY - LKS GOCZAŁKOWICE II 3:5
2023-08-15/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - GLKS SFERANET WILKOWICE 2:6
2023-08-15/17:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - KS SOŁA KOBIERNICE 3:2
2023-08-15/17:00 KS MIĘDZYRZECZE - LKS STUDZIONKA 2:1
2023-08-15/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS SOKÓŁ ZABRZEG 4:0
Kolejka nr 1
2023-08-12/11:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - OKS ZET TYCHY 3:2
2023-08-12/16:00 LKS BESTWINA - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 0:1
2023-08-12/17:00 BAP PIAST GOL - MKS ISKRA PSZCZYNA 1:3
2023-08-12/17:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - KS ROTUZ BRONÓW 2:1
2023-08-12/17:00 KS SOŁA KOBIERNICE - LKS PASJONAT DANKOWICE 1:1
2023-08-12/17:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - LKS GOCZAŁKOWICE II 0:4
2023-08-12/18:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - KS MIĘDZYRZECZE 2:2
2023-08-13/17:00 LKS STUDZIONKA - GKS CZARNI JAWORZE 0:5
Kolejka nr 23
2024-05-28/18:30 LKS PASJONAT DANKOWICE - GKS CZARNI JAWORZE -:-
2024-06-11/18:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
2024-06-12/18:00 LKS GOCZAŁKOWICE II - KS MIĘDZYRZECZE -:-
2024-06-22/17:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2024-06-22/17:00 KS SOŁA KOBIERNICE - LKS SOKÓŁ ZABRZEG -:-
2024-06-22/17:00 LKS BESTWINA - LKS STUDZIONKA -:-
2024-06-22/17:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - BAP PIAST GOL -:-
Kolejka nr 27
2024-05-25/11:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2024-05-25/13:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - KS MIĘDZYRZECZE -:-
2024-05-25/15:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - LKS SOKÓŁ ZABRZEG -:-
2024-05-25/16:00 GKS CZARNI JAWORZE - OKS ZET TYCHY -:-
2024-05-25/17:00 KS ROTUZ BRONÓW - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2024-05-25/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS STUDZIONKA -:-
2024-05-25/17:00 KS SOŁA KOBIERNICE - LKS BESTWINA -:-
2024-05-26/11:00 LKS GOCZAŁKOWICE II - BAP PIAST GOL -:-
Kolejka nr 28
2024-06-01/16:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS GOCZAŁKOWICE II -:-
2024-06-01/17:00 OKS ZET TYCHY - KS SOŁA KOBIERNICE -:-
2024-06-01/17:00 LKS BESTWINA - GLKS SFERANET WILKOWICE -:-
2024-06-01/17:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - KS ROTUZ BRONÓW -:-
2024-06-01/17:00 KS MIĘDZYRZECZE - GKS CZARNI JAWORZE -:-
2024-06-02/13:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
2024-06-02/17:00 BAP PIAST GOL - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2024-06-02/17:00 LKS STUDZIONKA - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE -:-
Kolejka nr 29
2024-06-08/11:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - BAP PIAST GOL -:-
2024-06-08/11:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - KS SOŁA KOBIERNICE -:-
2024-06-08/13:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - LKS SOKÓŁ ZABRZEG -:-
2024-06-08/17:00 KS MIĘDZYRZECZE - OKS ZET TYCHY -:-
2024-06-08/17:00 GKS CZARNI JAWORZE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2024-06-08/17:00 KS ROTUZ BRONÓW - LKS STUDZIONKA -:-
2024-06-08/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2024-06-09/11:00 LKS GOCZAŁKOWICE II - LKS BESTWINA -:-
Kolejka nr 30
2024-06-15/13:00 OKS ZET TYCHY - GLKS SFERANET WILKOWICE -:-
2024-06-15/17:00 KS SOŁA KOBIERNICE - LKS GOCZAŁKOWICE II -:-
2024-06-15/17:00 LKS BESTWINA - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2024-06-15/17:00 BAP PIAST GOL - KS ROTUZ BRONÓW -:-
2024-06-15/17:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - GKS CZARNI JAWORZE -:-
2024-06-15/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KS MIĘDZYRZECZE -:-
2024-06-15/18:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2024-06-16/12:30 LKS STUDZIONKA - MKS ISKRA PSZCZYNA -:-