Bielsko-Biała: Klasa A

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 TS PODBESKIDZIE S.A. III 25 69 22 3 0 94:18
2 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 25 55 17 4 4 57:23
3 GLKS SFERANET WILKOWICE II 25 49 15 4 6 58:31
4 LKS ORZEŁ KOZY 25 36 10 6 9 48:47
5 LKS ZAMEK GRODZIEC 25 35 9 8 8 48:43
6 LKS PIONIER PISARZOWICE 25 35 10 5 10 49:61
7 LKS ZAPORA WAPIENICA 25 33 10 3 12 63:59
8 KS BYSTRA 25 32 9 5 11 64:55
9 LKS ZAPORA PORĄBKA 25 31 7 10 8 49:54
10 LKS LIGOTA CENTRUM 25 28 8 4 13 52:57
11 LKS CZANIEC II 25 26 6 8 11 45:47
12 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 25 26 8 2 15 41:75
13 LKS PRZEŁOM KANIÓW 25 25 7 4 14 47:59
14 KS ISKRA RYBARZOWICE 25 11 3 2 20 30:116
Kolejka nr 25
2024-06-08/17:00 LKS ORZEŁ KOZY - GLKS SFERANET WILKOWICE II 0:2
2024-06-08/17:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS PRZEŁOM KANIÓW 0:3
2024-06-08/17:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 3:3
2024-06-09/11:00 LKS CZANIEC II - LKS ZAPORA PORĄBKA 0:0
2024-06-09/13:00 TS PODBESKIDZIE S.A. III - LKS LIGOTA CENTRUM 5:0
2024-06-09/16:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - LKS PIONIER PISARZOWICE 3:1
2024-06-09/16:00 KS BYSTRA - KS ISKRA RYBARZOWICE 9:1
Kolejka nr 25
2024-06-08/17:00 LKS ORZEŁ KOZY - GLKS SFERANET WILKOWICE II 0:2
2024-06-08/17:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS PRZEŁOM KANIÓW 0:3
2024-06-08/17:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 3:3
2024-06-09/11:00 LKS CZANIEC II - LKS ZAPORA PORĄBKA 0:0
2024-06-09/13:00 TS PODBESKIDZIE S.A. III - LKS LIGOTA CENTRUM 5:0
2024-06-09/16:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - LKS PIONIER PISARZOWICE 3:1
2024-06-09/16:00 KS BYSTRA - KS ISKRA RYBARZOWICE 9:1
Kolejka nr 24
2024-06-01/17:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 0:5
2024-06-01/17:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS CZANIEC II 1:1
2024-06-01/17:00 LKS ORZEŁ KOZY - LKS ZAMEK GRODZIEC 2:2
2024-06-02/17:00 GLKS SFERANET WILKOWICE II - KS ISKRA RYBARZOWICE 9:0
2024-06-02/17:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - KS BYSTRA 2:4
2024-06-02/17:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - TS PODBESKIDZIE S.A. III 1:2
2024-06-02/18:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA 2:1
Kolejka nr 23
2024-05-25/17:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - GLKS SFERANET WILKOWICE II 2:2
2024-05-25/17:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - LKS LIGOTA CENTRUM 1:1
2024-05-25/17:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS ZAPORA PORĄBKA 1:2
2024-05-25/17:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 1:4
2024-05-26/11:00 LKS CZANIEC II - LKS PRZEŁOM KANIÓW 3:2
2024-05-26/13:00 TS PODBESKIDZIE S.A. III - LKS ORZEŁ KOZY 6:3
2024-05-26/16:00 KS BYSTRA - LKS PIONIER PISARZOWICE 2:3
Kolejka nr 22
2024-05-18/17:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - KS ISKRA RYBARZOWICE 2:1
2024-05-18/17:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - KS BYSTRA 4:5
2024-05-18/17:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 0:6
2024-05-18/17:00 LKS ORZEŁ KOZY - LKS CZANIEC II 3:1
2024-05-18/17:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - TS PODBESKIDZIE S.A. III 1:3
2024-05-19/17:00 GLKS SFERANET WILKOWICE II - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 0:1
2024-05-19/17:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS ZAPORA WAPIENICA 0:0
Kolejka nr 21
2024-05-11/13:00 TS PODBESKIDZIE S.A. III - GLKS SFERANET WILKOWICE II 3:1
2024-05-11/17:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS PRZEŁOM KANIÓW 3:1
2024-05-11/17:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS ZAPORA PORĄBKA 2:2
2024-05-12/14:00 LKS CZANIEC II - LKS ZAMEK GRODZIEC 1:1
2024-05-12/15:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - LKS PIONIER PISARZOWICE 0:2
2024-05-12/16:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - LKS ORZEŁ KOZY 1:0
2024-05-12/17:00 KS BYSTRA - LKS LIGOTA CENTRUM 3:4
Kolejka nr 20
2024-05-04/15:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 2:3
2024-05-04/17:00 LKS ORZEŁ KOZY - LKS ZAPORA WAPIENICA 3:2
2024-05-04/17:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 0:1
2024-05-05/17:00 GLKS SFERANET WILKOWICE II - LKS PIONIER PISARZOWICE 3:1
2024-05-05/17:00 LKS LIGOTA CENTRUM - KS ISKRA RYBARZOWICE 8:3
2024-05-05/17:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - KS BYSTRA 2:2
2024-05-14/17:30 TS PODBESKIDZIE S.A. III - LKS CZANIEC II 2:0
Kolejka nr 19
2024-04-27/16:00 LKS CZANIEC II - GLKS SFERANET WILKOWICE II 0:1
2024-04-27/17:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS ZAMEK GRODZIEC 5:1
2024-04-27/17:00 KS BYSTRA - LKS ORZEŁ KOZY 0:3
2024-04-27/17:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS PRZEŁOM KANIÓW 3:1
2024-04-27/17:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - LKS ZAPORA PORĄBKA 2:2
2024-04-28/15:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - TS PODBESKIDZIE S.A. III 2:3
2024-04-28/15:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - LKS LIGOTA CENTRUM 3:1
Kolejka nr 18
2024-04-20/17:00 LKS ORZEŁ KOZY - KS ISKRA RYBARZOWICE 4:2
2024-04-20/17:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - KS BYSTRA 3:2
2024-04-21/14:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS PIONIER PISARZOWICE 0:3
2024-04-21/14:00 TS PODBESKIDZIE S.A. III - LKS ZAPORA WAPIENICA 7:1
2024-04-21/17:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 3:1
2024-05-01/11:00 GLKS SFERANET WILKOWICE II - LKS ZAPORA PORĄBKA 1:1
2024-05-29/18:30 LKS CZANIEC II - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 1:2
Kolejka nr 17
2024-04-13/13:00 KS BYSTRA - TS PODBESKIDZIE S.A. III 1:2
2024-04-13/17:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - GLKS SFERANET WILKOWICE II 2:1
2024-04-13/17:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS CZANIEC II 6:3
2024-04-13/17:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS ZAMEK GRODZIEC 2:3
2024-04-13/17:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - LKS PRZEŁOM KANIÓW 2:1
2024-04-13/17:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS LIGOTA CENTRUM 3:1
2024-04-14/17:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - LKS ORZEŁ KOZY 2:0
Kolejka nr 16
2024-04-06/17:00 LKS ORZEŁ KOZY - LKS PIONIER PISARZOWICE 2:4
2024-04-06/17:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 4:0
2024-04-06/17:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA 4:0
2024-04-07/11:00 LKS CZANIEC II - KS BYSTRA 1:3
2024-04-07/16:00 TS PODBESKIDZIE S.A. III - KS ISKRA RYBARZOWICE 5:0
2024-04-07/17:00 GLKS SFERANET WILKOWICE II - LKS LIGOTA CENTRUM 2:1
2024-04-07/17:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - LKS ZAPORA PORĄBKA 5:3
Kolejka nr 15
2024-03-30/13:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - TS PODBESKIDZIE S.A. III 3:3
2024-03-30/13:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - LKS ZAMEK GRODZIEC 1:1
2024-03-30/13:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS ORZEŁ KOZY 1:1
2024-03-30/14:30 LKS ZAPORA WAPIENICA - GLKS SFERANET WILKOWICE II 3:0
2024-04-01/15:00 KS BYSTRA - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 0:1
2024-04-01/15:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS CZANIEC II 2:2
2024-04-01/16:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS PRZEŁOM KANIÓW 0:3
Kolejka nr 14
2024-03-23/15:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS ZAPORA PORĄBKA 0:1
2024-03-23/15:30 LKS ORZEŁ KOZY - LKS LIGOTA CENTRUM 1:1
2024-03-23/15:30 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - KS ISKRA RYBARZOWICE 4:1
2024-03-23/15:30 LKS ZAPORA WAPIENICA - KS BYSTRA 3:2
2024-03-24/11:00 LKS CZANIEC II - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 3:1
2024-03-24/15:30 GLKS SFERANET WILKOWICE II - LKS PRZEŁOM KANIÓW 4:2
2024-03-24/16:00 TS PODBESKIDZIE S.A. III - LKS PIONIER PISARZOWICE 4:0
Kolejka nr 13
2023-11-04/11:00 LKS CZANIEC II - LKS PIONIER PISARZOWICE 2:2
2023-11-04/14:00 KS BYSTRA - GLKS SFERANET WILKOWICE II 1:3
2023-11-04/14:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - KS ISKRA RYBARZOWICE 7:0
2023-11-04/14:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 5:0
2023-11-04/14:00 LKS ORZEŁ KOZY - LKS PRZEŁOM KANIÓW 3:2
2023-11-05/14:00 TS PODBESKIDZIE S.A. III - LKS ZAPORA PORĄBKA 3:0
2023-11-11/14:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS LIGOTA CENTRUM 3:1
Kolejka nr 12
2023-10-28/15:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS CZANIEC II 1:1
2023-10-28/15:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - KS BYSTRA 1:4
2023-10-29/14:00 GLKS SFERANET WILKOWICE II - LKS ORZEŁ KOZY 1:0
2023-10-29/14:00 LKS LIGOTA CENTRUM - TS PODBESKIDZIE S.A. III 1:6
2023-10-29/15:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - LKS ZAMEK GRODZIEC 1:1
2023-10-29/15:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - LKS ZAPORA WAPIENICA 2:7
2023-11-18/11:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 3:2
Kolejka nr 11
2023-10-21/15:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - GLKS SFERANET WILKOWICE II 1:4
2023-10-21/15:00 KS BYSTRA - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 6:2
2023-10-21/15:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS PIONIER PISARZOWICE 4:2
2023-10-21/15:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - LKS ZAPORA PORĄBKA 1:1
2023-10-21/15:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS ORZEŁ KOZY 1:1
2023-10-22/11:00 LKS CZANIEC II - LKS LIGOTA CENTRUM 6:5
2023-10-22/13:00 TS PODBESKIDZIE S.A. III - LKS PRZEŁOM KANIÓW 4:0
Kolejka nr 10
2023-10-14/15:00 LKS ORZEŁ KOZY - TS PODBESKIDZIE S.A. III 0:2
2023-10-14/15:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS ZAPORA WAPIENICA 2:2
2023-10-14/15:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - KS BYSTRA 3:3
2023-10-15/15:00 GLKS SFERANET WILKOWICE II - LKS ZAMEK GRODZIEC 0:0
2023-10-15/15:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - LKS CZANIEC II 2:2
2023-10-15/15:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 0:4
2023-10-15/15:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - KS ISKRA RYBARZOWICE 6:0
Kolejka nr 9
2023-10-07/15:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS PIONIER PISARZOWICE 4:2
2023-10-07/15:00 KS BYSTRA - LKS ZAPORA PORĄBKA 3:3
2023-10-07/15:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - LKS PRZEŁOM KANIÓW 0:0
2023-10-08/11:00 LKS CZANIEC II - LKS ORZEŁ KOZY 1:2
2023-10-08/13:00 TS PODBESKIDZIE S.A. III - LKS ZAMEK GRODZIEC 1:1
2023-10-08/15:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - GLKS SFERANET WILKOWICE II 1:4
2023-10-08/16:30 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS LIGOTA CENTRUM 4:1
Kolejka nr 8
2023-09-30/16:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS CZANIEC II 3:1
2023-09-30/16:00 LKS ORZEŁ KOZY - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 2:2
2023-09-30/16:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - KS ISKRA RYBARZOWICE 7:0
2023-09-30/16:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 2:0
2023-10-01/16:00 GLKS SFERANET WILKOWICE II - TS PODBESKIDZIE S.A. III 1:4
2023-10-01/16:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - LKS ZAPORA WAPIENICA 2:1
2023-10-01/16:00 LKS LIGOTA CENTRUM - KS BYSTRA 2:1
Kolejka nr 7
2023-09-23/16:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS LIGOTA CENTRUM 0:6
2023-09-23/16:30 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS ORZEŁ KOZY 4:1
2023-09-24/16:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - LKS ZAPORA PORĄBKA 2:1
2023-09-24/16:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - LKS ZAMEK GRODZIEC 4:1
2023-09-24/16:00 LKS CZANIEC II - TS PODBESKIDZIE S.A. III 0:1
2023-11-11/12:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - GLKS SFERANET WILKOWICE II 0:4
2023-11-19/14:00 KS BYSTRA - LKS PRZEŁOM KANIÓW 1:4
Kolejka nr 6
2023-09-16/11:00 LKS ORZEŁ KOZY - KS BYSTRA 1:1
2023-09-16/16:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS ZAPORA WAPIENICA 5:1
2023-09-17/12:00 TS PODBESKIDZIE S.A. III - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 3:0
2023-09-17/14:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS PIONIER PISARZOWICE 2:2
2023-09-17/16:00 GLKS SFERANET WILKOWICE II - LKS CZANIEC II 0:0
2023-09-17/16:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - KS ISKRA RYBARZOWICE 1:2
2023-09-17/16:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 5:0
Kolejka nr 5
2023-09-09/14:30 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - LKS CZANIEC II 1:0
2023-09-09/16:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - GLKS SFERANET WILKOWICE II 3:2
2023-09-09/16:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - LKS LIGOTA CENTRUM 2:5
2023-09-09/16:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS ORZEŁ KOZY 3:4
2023-09-09/16:00 KS BYSTRA - LKS ZAMEK GRODZIEC 4:1
2023-09-09/17:30 LKS ZAPORA WAPIENICA - TS PODBESKIDZIE S.A. III 0:5
2023-09-10/16:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - LKS PRZEŁOM KANIÓW 2:1
Kolejka nr 4
2023-09-02/15:00 LKS ORZEŁ KOZY - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 5:2
2023-09-02/16:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - KS ISKRA RYBARZOWICE 5:0
2023-09-03/13:00 TS PODBESKIDZIE S.A. III - KS BYSTRA 1:1
2023-09-03/16:00 GLKS SFERANET WILKOWICE II - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 3:0
2023-09-03/16:00 LKS CZANIEC II - LKS ZAPORA WAPIENICA 3:1
2023-09-03/16:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - LKS PIONIER PISARZOWICE 5:1
2023-09-03/16:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS ZAPORA PORĄBKA 4:0
Kolejka nr 3
2023-08-26/13:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 1:2
2023-08-26/16:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - TS PODBESKIDZIE S.A. III 0:9
2023-08-26/17:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - LKS ORZEŁ KOZY 4:2
2023-08-27/16:00 LKS LIGOTA CENTRUM - GLKS SFERANET WILKOWICE II 0:1
2023-08-27/16:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - LKS ZAMEK GRODZIEC 0:2
2023-08-27/17:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS PRZEŁOM KANIÓW 4:2
2023-11-12/13:00 KS BYSTRA - LKS CZANIEC II 4:3
Kolejka nr 2
2023-08-19/16:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - LKS LIGOTA CENTRUM 1:4
2023-08-19/17:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS PIONIER PISARZOWICE 5:2
2023-08-20/11:00 LKS CZANIEC II - KS ISKRA RYBARZOWICE 6:0
2023-08-20/13:00 TS PODBESKIDZIE S.A. III - LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE 7:0
2023-08-20/17:00 GLKS SFERANET WILKOWICE II - LKS ZAPORA WAPIENICA 4:3
2023-08-20/17:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - KS BYSTRA 2:0
2023-08-20/17:00 LKS ORZEŁ KOZY - LKS ZAPORA PORĄBKA 4:0
Kolejka nr 1
2023-08-15/17:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - GLKS SFERANET WILKOWICE II 2:5
2023-08-15/17:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS ORZEŁ KOZY 0:1
2023-08-15/17:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS ZAMEK GRODZIEC 4:2
2023-08-15/17:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - TS PODBESKIDZIE S.A. III 1:3
2023-08-15/17:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - LKS CZANIEC II 1:4
2023-08-15/17:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 1:2
2023-09-06/17:30 KS BYSTRA - LKS ZAPORA WAPIENICA 2:0
Kolejka nr 26
2024-06-15/15:00 LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE -:-
2024-06-15/15:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - TS PODBESKIDZIE S.A. III -:-
2024-06-15/15:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - LKS ORZEŁ KOZY -:-
2024-06-15/16:15 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS ZAMEK GRODZIEC -:-
2024-06-15/17:00 GLKS SFERANET WILKOWICE II - KS BYSTRA -:-
2024-06-15/17:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2024-06-15/17:00 LKS PIONIER PISARZOWICE - LKS CZANIEC II -:-