III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 5

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 14 39 13 0 1 77:17
2 TS PODBESKIDZIE S.A.III 15 31 10 1 4 51:29
3 LKS CZANIEC 15 24 8 0 7 46:61
4 GKS CZARNI JAWORZE 14 23 7 2 5 57:26
5 LKS BESTWINA 13 22 7 1 5 38:23
6 LKS ZAPORA WAPIENICA 14 19 6 1 7 38:55
7 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 14 15 5 0 9 32:44
8 LKS PASJONAT DANKOWICE 14 12 4 0 10 27:77
9 UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE 14 10 3 1 10 33:52
10 KS SIÓDEMKA TYCHY 9 6 2 0 7 25:40
Kolejka nr 16
2024-05-16/18:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - TS PODBESKIDZIE S.A.III 2:9
2024-05-25/14:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2024-05-26/15:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE -:-
2024-05-26/16:00 LKS BESTWINA - LKS CZANIEC -:-
Kolejka nr 16
2024-05-16/18:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - TS PODBESKIDZIE S.A.III 2:9
Kolejka nr 15
2024-05-18/11:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 1:6
2024-05-19/11:00 LKS CZANIEC - LKS PASJONAT DANKOWICE 5:3
2024-05-19/13:00 TS PODBESKIDZIE S.A.III - LKS ZAPORA WAPIENICA 1:1
Kolejka nr 14
2024-05-11/11:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - GKS CZARNI JAWORZE 0:6
2024-05-11/11:00 UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 1:2
2024-05-11/14:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS CZANIEC 4:1
2024-05-12/11:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - TS PODBESKIDZIE S.A.III 5:0
Kolejka nr 13
2024-05-04/11:00 LKS BESTWINA - LKS PASJONAT DANKOWICE 9:0
2024-05-05/11:00 TS PODBESKIDZIE S.A.III - UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE 7:2
2024-05-05/14:00 GKS CZARNI JAWORZE - LKS ZAPORA WAPIENICA 8:0
2024-05-16/18:30 LKS CZANIEC - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 0:3
Kolejka nr 12
2024-04-27/09:00 UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE - LKS CZANIEC 8:4
2024-04-27/10:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - GKS CZARNI JAWORZE 3:1
2024-04-27/14:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS BESTWINA 2:1
2024-04-28/12:00 TS PODBESKIDZIE S.A.III - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 3:0
Kolejka nr 11
2024-04-20/10:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA 3:7
2024-04-20/11:00 LKS BESTWINA - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 0:2
2024-05-01/16:30 LKS CZANIEC - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 5:4
2024-05-22/18:00 GKS CZARNI JAWORZE - UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE 2:2
Kolejka nr 10
2024-04-13/11:00 UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE - LKS BESTWINA 0:3
2024-04-14/11:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - GKS CZARNI JAWORZE 5:1
2024-04-14/11:00 TS PODBESKIDZIE S.A.III - LKS CZANIEC 2:4
Kolejka nr 9
2023-10-28/12:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - LKS ZAPORA WAPIENICA 11:0
2023-10-29/10:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - LKS BESTWINA 4:1
2023-10-29/13:00 TS PODBESKIDZIE S.A.III - GKS CZARNI JAWORZE 3:2
2023-11-09/19:30 KS SIÓDEMKA TYCHY - LKS CZANIEC 8:0
2023-11-11/10:00 UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE - LKS PASJONAT DANKOWICE 2:3
Kolejka nr 8
2023-10-21/10:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 3:0
2023-10-21/11:00 LKS BESTWINA - TS PODBESKIDZIE S.A.III 3:1
2023-10-21/12:30 LKS ZAPORA WAPIENICA - UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE 5:3
2023-10-22/10:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 3:7
2023-11-12/09:30 GKS CZARNI JAWORZE - LKS CZANIEC 9:1
Kolejka nr 7
2023-10-14/09:00 UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2:6
2023-10-15/10:00 LKS CZANIEC - LKS BESTWINA 2:3
2023-10-15/10:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA 3:2
2023-10-15/11:00 GKS CZARNI JAWORZE - KS SIÓDEMKA TYCHY 6:5
2023-10-17/15:30 TS PODBESKIDZIE S.A.III - LKS PASJONAT DANKOWICE 8:0
Kolejka nr 6
2023-10-07/10:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS CZANIEC 3:6
2023-10-07/10:30 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 7:3
2023-10-07/12:00 LKS BESTWINA - GKS CZARNI JAWORZE 1:1
2023-10-08/09:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE 3:6
2023-10-08/10:30 LKS ZAPORA WAPIENICA - TS PODBESKIDZIE S.A.III 2:6
Kolejka nr 5
2023-09-30/09:00 TS PODBESKIDZIE S.A.III - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 3:2
2023-09-30/12:00 LKS BESTWINA - KS SIÓDEMKA TYCHY 3:0
2023-10-01/10:00 LKS CZANIEC - LKS ZAPORA WAPIENICA 4:2
2023-10-01/10:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE 0:2
2023-10-01/13:30 GKS CZARNI JAWORZE - LKS PASJONAT DANKOWICE 5:0
Kolejka nr 4
2023-09-21/19:30 LKS ZAPORA WAPIENICA - GKS CZARNI JAWORZE 1:9
2023-09-23/12:00 UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE - TS PODBESKIDZIE S.A.III 1:2
2023-09-23/13:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 5:2
2023-09-23/13:45 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS BESTWINA 0:7
2023-09-24/10:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - LKS CZANIEC 7:2
Kolejka nr 3
2023-09-15/18:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - TS PODBESKIDZIE S.A.III 2:3
2023-09-16/12:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - KS SIÓDEMKA TYCHY 6:1
2023-09-16/12:00 LKS BESTWINA - LKS ZAPORA WAPIENICA 1:3
2023-11-05/10:00 GKS CZARNI JAWORZE - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 0:1
2023-11-05/10:00 LKS CZANIEC - UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE 4:3
Kolejka nr 2
2023-09-09/09:00 UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE - GKS CZARNI JAWORZE 0:7
2023-09-09/10:30 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - LKS BESTWINA 7:2
2023-09-10/09:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - TS PODBESKIDZIE S.A.III 0:3
2023-09-10/10:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - LKS CZANIEC 2:5
2023-09-10/16:30 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS PASJONAT DANKOWICE 2:4
Kolejka nr 1
2023-09-02/12:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 0:10
2023-09-02/12:00 LKS BESTWINA - UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE 4:1
2023-09-03/10:00 LKS CZANIEC - TS PODBESKIDZIE S.A.III 3:0
2023-09-03/13:30 GKS CZARNI JAWORZE - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE 0:4
2023-11-04/11:30 LKS ZAPORA WAPIENICA - KS SIÓDEMKA TYCHY 7:0
Kolejka nr 10
2024-05-21/18:30 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
Kolejka nr 15
2024-05-18/11:00 UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE - KS SIÓDEMKA TYCHY -:-
2024-05-29/18:00 GKS CZARNI JAWORZE - LKS BESTWINA -:-
Kolejka nr 16
2024-05-25/14:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2024-05-26/15:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE -:-
2024-05-26/16:00 LKS BESTWINA - LKS CZANIEC -:-
Kolejka nr 17
2024-06-02/10:00 UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2024-06-02/11:00 OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2024-06-02/12:00 TS PODBESKIDZIE S.A.III - LKS BESTWINA -:-
2024-06-06/18:00 LKS CZANIEC - GKS CZARNI JAWORZE -:-
Kolejka nr 18
2024-06-08/11:00 LKS CZANIEC - KS SIÓDEMKA TYCHY -:-
2024-06-08/11:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - UKS AKADEMIA PIŁKARSKA ORZESZE -:-
2024-06-08/12:00 LKS BESTWINA - OKS JUWE TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2024-06-08/14:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2024-06-09/14:00 GKS CZARNI JAWORZE - TS PODBESKIDZIE S.A.III -:-