II liga wojewódzka A1 Junior Grupa płd.

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA 24 65 21 2 1 125:22
2 GLKS SFERANET WILKOWICE 23 61 20 1 2 95:18
3 CKS PIAST CIESZYN 24 48 14 6 4 53:35
4 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. 23 44 13 5 5 58:33
5 GKS CZARNI JAWORZE 24 38 12 2 10 98:63
6 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 24 35 9 8 7 67:54
7 LKS PASJONAT DANKOWICE 23 32 10 2 11 45:62
8 KP BESKID SKOCZÓW 24 27 8 3 13 62:69
9 KS KUŹNIA USTROŃ 23 23 6 5 12 43:74
10 LKS STRAŻAK DĘBOWIEC 23 20 6 2 15 60:85
11 LKS BORY PIETRZYKOWICE 24 18 5 3 16 51:106
12 TS KOSZARAWA ŻYWIEC 23 10 3 1 19 27:113
13 UKS WARSZOWICE - wycofany 24 18 6 0 18 30:80
Kolejka nr 26
2024-06-05/18:00 CKS PIAST CIESZYN - GKS CZARNI JAWORZE 3:2
2024-06-11/17:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA 1:6
2024-06-16/00:00 UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower - KP BESKID SKOCZÓW 0:3
2024-06-16/10:00 LKS STRAŻAK DĘBOWIEC - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. -:-
2024-06-16/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2024-06-18/18:30 GLKS SFERANET WILKOWICE - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
Kolejka nr 26
2024-06-05/18:00 CKS PIAST CIESZYN - GKS CZARNI JAWORZE 3:2
2024-06-11/17:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA 1:6
2024-06-16/00:00 UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower - KP BESKID SKOCZÓW 0:3
Kolejka nr 25
2024-06-08/00:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. - LKS PASJONAT DANKOWICE 3:0
2024-06-09/00:00 KS KUŹNIA USTROŃ - UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower 3:0
2024-06-09/10:00 GKS CZARNI JAWORZE - LKS STRAŻAK DĘBOWIEC 10:3
2024-06-09/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS BORY PIETRZYKOWICE 7:1
2024-06-09/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - GLKS SFERANET WILKOWICE 0:2
2024-06-09/11:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - CKS PIAST CIESZYN 1:1
Kolejka nr 24
2024-05-16/17:30 LKS BORY PIETRZYKOWICE - KS KUŹNIA USTROŃ 1:2
2024-05-22/17:30 CKS PIAST CIESZYN - TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA 0:2
2024-06-01/11:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. - GKS CZARNI JAWORZE 5:1
2024-06-02/00:00 UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 0:3
2024-06-02/10:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - GLKS SFERANET WILKOWICE 1:11
2024-06-02/10:00 LKS STRAŻAK DĘBOWIEC - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 2:0
Kolejka nr 23
2024-05-22/18:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 6:5
2024-05-25/11:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. 0:2
2024-05-26/00:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower 3:0
2024-05-26/10:00 GKS CZARNI JAWORZE - LKS PASJONAT DANKOWICE 1:2
2024-05-26/10:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - LKS STRAŻAK DĘBOWIEC 3:0
2024-05-26/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - CKS PIAST CIESZYN 1:2
Kolejka nr 22
2024-05-18/11:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - GKS CZARNI JAWORZE 1:4
2024-05-18/13:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. - TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA 1:2
2024-05-19/00:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower 3:0
2024-05-19/10:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - GLKS SFERANET WILKOWICE 1:5
2024-05-19/10:00 CKS PIAST CIESZYN - KS KUŹNIA USTROŃ 5:3
2024-05-19/14:00 LKS STRAŻAK DĘBOWIEC - KP BESKID SKOCZÓW 0:8
Kolejka nr 21
2024-05-10/18:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - CKS PIAST CIESZYN 1:4
2024-05-11/10:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - GKS CZARNI JAWORZE 4:1
2024-05-12/00:00 UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower - LKS BORY PIETRZYKOWICE 0:3
2024-05-12/09:00 KP BESKID SKOCZÓW - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. 0:1
2024-05-12/09:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS STRAŻAK DĘBOWIEC 5:1
2024-05-12/11:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - LKS PASJONAT DANKOWICE 3:3
Kolejka nr 20
2024-05-04/10:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA 1:9
2024-05-04/13:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. - KS KUŹNIA USTROŃ 2:2
2024-05-05/09:00 GKS CZARNI JAWORZE - KP BESKID SKOCZÓW 4:3
2024-05-05/10:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS BORY PIETRZYKOWICE 4:3
2024-05-05/10:00 CKS PIAST CIESZYN - GLKS SFERANET WILKOWICE 1:0
2024-05-05/11:30 LKS STRAŻAK DĘBOWIEC - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 1:2
Kolejka nr 19
2024-04-27/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. 0:3
2024-04-28/00:00 UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower - CKS PIAST CIESZYN 0:3
2024-04-28/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 7:0
2024-04-28/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - GKS CZARNI JAWORZE 0:3
2024-04-28/10:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - LKS STRAŻAK DĘBOWIEC 7:0
2024-05-29/17:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - LKS PASJONAT DANKOWICE 3:0
Kolejka nr 18
2024-04-20/09:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - KP BESKID SKOCZÓW 9:0
2024-04-20/11:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - KS KUŹNIA USTROŃ 4:4
2024-04-20/13:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. - GLKS SFERANET WILKOWICE 0:5
2024-04-21/00:00 LKS STRAŻAK DĘBOWIEC - UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower 3:0
2024-04-21/10:00 CKS PIAST CIESZYN - LKS BORY PIETRZYKOWICE 3:3
2024-05-15/18:00 GKS CZARNI JAWORZE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2:0
Kolejka nr 17
2024-04-13/00:00 UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. 0:3
2024-04-14/09:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - GKS CZARNI JAWORZE 6:0
2024-04-14/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS PASJONAT DANKOWICE 0:3
2024-04-14/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 1:2
2024-04-14/10:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - LKS STRAŻAK DĘBOWIEC 9:1
2024-04-14/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ - TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA 1:9
Kolejka nr 16
2024-04-02/18:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - GLKS SFERANET WILKOWICE 0:1
2024-04-06/00:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. - LKS BORY PIETRZYKOWICE 3:0
2024-04-06/10:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 4:0
2024-04-07/10:00 GKS CZARNI JAWORZE - UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower 9:2
2024-04-07/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - KS KUŹNIA USTROŃ 2:1
2024-04-07/11:30 LKS PASJONAT DANKOWICE - CKS PIAST CIESZYN 1:4
Kolejka nr 15
2024-03-26/18:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower 13:0
2024-03-28/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - KP BESKID SKOCZÓW 2:2
2024-03-28/10:00 CKS PIAST CIESZYN - LKS STRAŻAK DĘBOWIEC 3:0
2024-03-28/11:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA 1:2
2024-03-28/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS PASJONAT DANKOWICE 4:1
2024-04-02/14:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - GKS CZARNI JAWORZE 1:6
Kolejka nr 14
2024-03-23/11:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. - CKS PIAST CIESZYN 2:2
2024-03-23/11:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 1:10
2024-03-24/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - GLKS SFERANET WILKOWICE 1:3
2024-03-24/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 4:0
2024-03-24/11:30 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS STRAŻAK DĘBOWIEC 4:0
2024-04-02/11:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower 3:0
Kolejka nr 13
2023-11-04/11:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. - LKS STRAŻAK DĘBOWIEC 5:2
2023-11-05/09:00 KS KUŹNIA USTROŃ - GLKS SFERANET WILKOWICE 1:4
2023-11-05/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS PASJONAT DANKOWICE 4:0
2023-11-05/14:00 KP BESKID SKOCZÓW - UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower 6:0
2023-11-05/14:00 GKS CZARNI JAWORZE - CKS PIAST CIESZYN 7:0
2023-11-06/14:30 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - LKS BORY PIETRZYKOWICE 12:0
Kolejka nr 12
2023-10-29/10:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. 0:3
2023-10-29/10:00 LKS STRAŻAK DĘBOWIEC - GKS CZARNI JAWORZE 4:4
2023-10-29/10:00 CKS PIAST CIESZYN - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 1:1
2023-10-29/10:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 8:0
2023-10-29/14:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - KP BESKID SKOCZÓW 3:6
2023-10-29/14:00 UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower - KS KUŹNIA USTROŃ 3:2
Kolejka nr 11
2023-10-21/10:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - CKS PIAST CIESZYN 1:1
2023-10-21/10:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - LKS STRAŻAK DĘBOWIEC 4:2
2023-10-22/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower 2:7
2023-10-22/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS BORY PIETRZYKOWICE 1:2
2023-11-17/20:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - LKS PASJONAT DANKOWICE 6:0
2023-11-19/10:00 GKS CZARNI JAWORZE - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. 0:6
Kolejka nr 10
2023-10-15/10:00 LKS STRAŻAK DĘBOWIEC - TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA 3:4
2023-10-15/10:00 CKS PIAST CIESZYN - KP BESKID SKOCZÓW 3:0
2023-10-15/15:00 UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower - GLKS SFERANET WILKOWICE 1:2
2023-10-15/16:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - GKS CZARNI JAWORZE 4:2
2023-10-17/16:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS BORY PIETRZYKOWICE 3:4
2023-11-11/09:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 2:2
Kolejka nr 9
2023-10-07/12:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. 4:1
2023-10-08/10:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - LKS BORY PIETRZYKOWICE 9:0
2023-10-08/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - CKS PIAST CIESZYN 0:2
2023-10-08/10:30 KP BESKID SKOCZÓW - LKS STRAŻAK DĘBOWIEC 0:8
2023-10-08/12:00 GKS CZARNI JAWORZE - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 5:1
2023-10-08/16:00 UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower - LKS PASJONAT DANKOWICE 1:2
Kolejka nr 8
2023-09-30/10:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 1:2
2023-10-01/10:00 GKS CZARNI JAWORZE - TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA 2:3
2023-10-01/10:00 CKS PIAST CIESZYN - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 6:1
2023-10-01/10:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower 1:2
2023-10-01/13:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. - KP BESKID SKOCZÓW 5:2
2023-10-01/15:00 LKS STRAŻAK DĘBOWIEC - KS KUŹNIA USTROŃ 5:1
Kolejka nr 7
2023-09-13/17:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - CKS PIAST CIESZYN 1:0
2023-09-23/10:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 2:2
2023-09-24/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS STRAŻAK DĘBOWIEC 0:14
2023-09-24/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. 1:1
2023-09-25/16:30 KP BESKID SKOCZÓW - GKS CZARNI JAWORZE 3:3
2023-10-04/16:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - LKS PASJONAT DANKOWICE 1:5
Kolejka nr 6
2023-09-16/10:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - KP BESKID SKOCZÓW 3:1
2023-09-16/11:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 4:1
2023-09-17/10:00 LKS STRAŻAK DĘBOWIEC - GLKS SFERANET WILKOWICE 3:4
2023-09-17/10:00 CKS PIAST CIESZYN - UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower 2:1
2023-09-17/15:00 GKS CZARNI JAWORZE - KS KUŹNIA USTROŃ 5:0
2023-09-27/16:30 LKS PASJONAT DANKOWICE - TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA 2:4
Kolejka nr 5
2023-09-10/10:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - CKS PIAST CIESZYN 1:2
2023-09-10/10:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. 4:1
2023-09-10/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - GKS CZARNI JAWORZE 0:15
2023-09-10/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 1:4
2023-09-10/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA 2:7
2023-09-10/17:00 UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower - LKS STRAŻAK DĘBOWIEC 5:1
Kolejka nr 4
2023-09-02/10:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 7:0
2023-09-02/11:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. - UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower 0:2
2023-09-03/09:30 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - KS KUŹNIA USTROŃ 15:0
2023-09-03/10:00 GKS CZARNI JAWORZE - GLKS SFERANET WILKOWICE 4:5
2023-09-03/10:00 LKS STRAŻAK DĘBOWIEC - LKS BORY PIETRZYKOWICE 2:2
2023-09-04/17:30 LKS PASJONAT DANKOWICE - KP BESKID SKOCZÓW 2:1
Kolejka nr 3
2023-08-29/17:30 GLKS SFERANET WILKOWICE - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 2:2
2023-08-30/16:45 KS KUŹNIA USTROŃ - KP BESKID SKOCZÓW 2:2
2023-08-30/17:30 CKS PIAST CIESZYN - LKS PASJONAT DANKOWICE 0:3
2023-08-30/17:30 LKS BORY PIETRZYKOWICE - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. 2:4
2023-08-30/17:30 UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower - GKS CZARNI JAWORZE 4:2
2023-08-30/17:30 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA 0:11
Kolejka nr 2
2023-08-25/17:30 KP BESKID SKOCZÓW - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 5:2
2023-08-27/10:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - KS KUŹNIA USTROŃ 3:3
2023-08-27/10:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - GLKS SFERANET WILKOWICE 0:1
2023-08-27/10:00 LKS STRAŻAK DĘBOWIEC - CKS PIAST CIESZYN 2:4
2023-08-27/11:00 GKS CZARNI JAWORZE - LKS BORY PIETRZYKOWICE 6:3
2023-09-07/17:00 UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower - TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 0:2
Kolejka nr 1
2023-08-19/17:30 UKS WARSZOWICE - wycofany - drużyna wycofana, walkower - TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA 2:6
2023-08-21/17:00 GLKS SFERANET WILKOWICE - KP BESKID SKOCZÓW 5:0
2023-08-21/18:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - KS KUŹNIA USTROŃ 0:2
2023-08-23/16:00 CKS PIAST CIESZYN - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. 1:1
2023-09-13/17:00 LKS STRAŻAK DĘBOWIEC - LKS PASJONAT DANKOWICE 3:1
2023-10-24/17:00 TS STAL-ŚRUBIARNIA ŻYWIEC - LKS BORY PIETRZYKOWICE 2:2
Kolejka nr 26
2024-06-16/10:00 LKS STRAŻAK DĘBOWIEC - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. -:-
2024-06-16/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2024-06-18/18:30 GLKS SFERANET WILKOWICE - KS KUŹNIA USTROŃ -:-