Bielsko-Biała: Klasa B

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS ZAPORA PORĄBKA 4 12 4 0 0 18:3
2 LKS GROŃ BUJAKÓW 4 10 3 1 0 12:6
3 GLKS WILKOWICE II 3 9 3 0 0 24:3
4 LKS SOKÓŁ ZABRZEG 4 7 2 1 1 15:9
5 LKS ZAPORA WAPIENICA II 3 6 2 0 1 7:5
6 KS ISKRA RYBARZOWICE 4 6 2 0 2 8:15
7 UKS ROTUZ - BRONÓW II 4 4 1 1 2 10:10
8 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 4 4 1 1 2 9:11
9 LKS BESKID GODZISZKA 4 3 1 0 2 4:9
10 KS BYSTRA II 4 3 1 0 2 4:14
11 KS SPÓJNIA LANDEK II 4 0 0 0 4 5:13
12 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 4 0 0 0 4 1:25
Kolejka nr 4
2021-09-11/16:00 LKS BESKID GODZISZKA - LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 2:0
2021-09-11/16:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS GROŃ BUJAKÓW 0:4
2021-09-12/11:00 UKS ROTUZ - BRONÓW II - KS BYSTRA II 4:0
2021-09-12/13:00 LKS ZAPORA WAPIENICA II - LKS ZAPORA PORĄBKA 1:2
2021-09-12/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK II - GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 1:4
2021-09-12/16:00 GLKS WILKOWICE II - LKS SOKÓŁ ZABRZEG 8:1
Kolejka nr 4
2021-09-11/16:00 LKS BESKID GODZISZKA - LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 2:0
2021-09-11/16:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS GROŃ BUJAKÓW 0:4
2021-09-12/11:00 UKS ROTUZ - BRONÓW II - KS BYSTRA II 4:0
2021-09-12/13:00 LKS ZAPORA WAPIENICA II - LKS ZAPORA PORĄBKA 1:2
2021-09-12/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK II - GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 1:4
2021-09-12/16:00 GLKS WILKOWICE II - LKS SOKÓŁ ZABRZEG 8:1
Kolejka nr 3
2021-09-04/16:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - KS ISKRA RYBARZOWICE 9:1
2021-09-04/17:00 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA II 2:3
2021-09-04/17:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - LKS SOKÓŁ ZABRZEG 0:7
2021-09-05/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK II - GLKS WILKOWICE II 2:4
2021-09-05/16:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - UKS ROTUZ - BRONÓW II 4:3
Kolejka nr 2
2021-08-26/18:00 GLKS WILKOWICE II - LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 12:0
2021-08-28/17:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - KS BYSTRA II 6:0
2021-08-28/17:00 LKS BESKID GODZISZKA - LKS GROŃ BUJAKÓW 2:3
2021-08-28/17:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 5:1
2021-08-29/11:00 UKS ROTUZ - BRONÓW II - LKS ZAPORA PORĄBKA 1:4
2021-09-08/17:30 LKS ZAPORA WAPIENICA II - KS SPÓJNIA LANDEK II 3:1
Kolejka nr 1
2021-08-21/17:00 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE - UKS ROTUZ - BRONÓW II 2:2
2021-08-21/17:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS BESKID GODZISZKA 3:0
2021-08-21/17:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - LKS SOKÓŁ ZABRZEG 1:1
2021-08-21/17:00 KS BYSTRA II - LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 4:1
2021-08-22/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK II - KS ISKRA RYBARZOWICE 1:2
Kolejka nr 1
2021-09-22/17:00 LKS ZAPORA WAPIENICA II - GLKS WILKOWICE II -:-
Kolejka nr 3
2021-09-05/15:00 KS BYSTRA II - LKS BESKID GODZISZKA -:-
Kolejka nr 5
2021-09-18/14:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - KS SPÓJNIA LANDEK II -:-
2021-09-18/16:00 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE - GLKS WILKOWICE II -:-
2021-09-18/16:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - UKS ROTUZ - BRONÓW II -:-
2021-09-18/16:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - LKS BESKID GODZISZKA -:-
2021-09-19/15:00 KS BYSTRA II - KS ISKRA RYBARZOWICE -:-
2021-09-19/16:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - LKS ZAPORA WAPIENICA II -:-
Kolejka nr 6
2021-09-25/16:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE -:-
2021-09-25/16:00 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE - LKS ZAPORA PORĄBKA -:-
2021-09-26/11:00 UKS ROTUZ - BRONÓW II - LKS SOKÓŁ ZABRZEG -:-
2021-09-26/13:00 LKS ZAPORA WAPIENICA II - KS BYSTRA II -:-
2021-09-26/15:00 GLKS WILKOWICE II - LKS BESKID GODZISZKA -:-
2021-09-26/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK II - LKS GROŃ BUJAKÓW -:-
Kolejka nr 7
2021-10-02/15:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - GLKS WILKOWICE II -:-
2021-10-02/15:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE -:-
2021-10-02/15:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA II -:-
2021-10-02/15:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - KS ISKRA RYBARZOWICE -:-
2021-10-02/15:00 LKS BESKID GODZISZKA - UKS ROTUZ - BRONÓW II -:-
2021-10-03/15:00 KS BYSTRA II - KS SPÓJNIA LANDEK II -:-
Kolejka nr 8
2021-10-09/15:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS BESKID GODZISZKA -:-
2021-10-09/15:00 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE - KS BYSTRA II -:-
2021-10-09/15:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS GROŃ BUJAKÓW -:-
2021-10-10/13:00 LKS ZAPORA WAPIENICA II - LKS SOKÓŁ ZABRZEG -:-
2021-10-10/15:00 GLKS WILKOWICE II - UKS ROTUZ - BRONÓW II -:-
2021-10-10/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK II - LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE -:-
Kolejka nr 9
2021-10-16/15:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - GLKS WILKOWICE II -:-
2021-10-16/15:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE -:-
2021-10-16/15:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - KS SPÓJNIA LANDEK II -:-
2021-10-16/15:00 LKS BESKID GODZISZKA - LKS ZAPORA WAPIENICA II -:-
2021-10-17/11:00 UKS ROTUZ - BRONÓW II - KS ISKRA RYBARZOWICE -:-
2021-10-17/15:00 KS BYSTRA II - LKS ZAPORA PORĄBKA -:-
Kolejka nr 10
2021-10-23/15:00 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE - LKS SOKÓŁ ZABRZEG -:-
2021-10-23/15:00 LKS ZAPORA PORĄBKA - LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE -:-
2021-10-23/15:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - KS BYSTRA II -:-
2021-10-24/13:00 LKS ZAPORA WAPIENICA II - UKS ROTUZ - BRONÓW II -:-
2021-10-24/15:00 GLKS WILKOWICE II - KS ISKRA RYBARZOWICE -:-
2021-10-24/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK II - LKS BESKID GODZISZKA -:-
Kolejka nr 11
2021-10-30/14:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - LKS GROŃ BUJAKÓW -:-
2021-10-30/14:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - LKS ZAPORA PORĄBKA -:-
2021-10-30/14:00 LKS BESKID GODZISZKA - GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE -:-
2021-10-30/14:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA II -:-
2021-10-31/11:00 UKS ROTUZ - BRONÓW II - KS SPÓJNIA LANDEK II -:-
2021-10-31/14:00 KS BYSTRA II - GLKS WILKOWICE II -:-