Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS BESTWINKA | 11 | 30 | 10 | 0 | 0 | 49:13 |
2 | LKS WILAMOWICZANKA | 11 | 28 | 9 | 1 | 1 | 72:12 |
3 | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | 11 | 21 | 7 | 0 | 4 | 33:28 |
4 | LKS BESKID GODZISZKA | 11 | 21 | 7 | 0 | 4 | 36:27 |
5 | LKS GROŃ BUJAKÓW | 11 | 16 | 5 | 1 | 5 | 35:26 |
6 | KS SPÓJNIA LANDEK II | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 20:47 |
7 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 31:45 |
8 | LKS ZAPORA WAPIENICA II | 11 | 6 | 1 | 3 | 6 | 16:40 |
9 | KS ROTUZ BRONÓW II | 11 | 6 | 2 | 0 | 9 | 17:38 |
10 | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | 10 | 4 | 1 | 1 | 8 | 10:49 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/17:00 | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | - | LKS BESKID GODZISZKA | 3:2 |
2024-04-20/17:00 | LKS GROŃ BUJAKÓW | - | LKS WILAMOWICZANKA | 2:2 |
2024-04-21/15:00 | KS ROTUZ BRONÓW II | - | KS BESTWINKA | 0:5 |
2024-04-21/17:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA II | - | KS SPÓJNIA LANDEK II | 2:3 |
2024-05-07/18:00 | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | -:- |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/17:00 | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | - | LKS BESKID GODZISZKA | 3:2 |
2024-04-20/17:00 | LKS GROŃ BUJAKÓW | - | LKS WILAMOWICZANKA | 2:2 |
2024-04-21/15:00 | KS ROTUZ BRONÓW II | - | KS BESTWINKA | 0:5 |
2024-04-21/17:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA II | - | KS SPÓJNIA LANDEK II | 2:3 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/16:00 | KS SPÓJNIA LANDEK II | - | KS ROTUZ BRONÓW II | 0:1 |
2024-04-13/17:00 | LKS BESKID GODZISZKA | - | LKS GROŃ BUJAKÓW | 4:1 |
2024-04-14/11:00 | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | - | LKS ZAPORA WAPIENICA II | 4:3 |
2024-04-14/15:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | - | LKS WILAMOWICZANKA | 2:7 |
2024-04-14/17:00 | KS BESTWINKA | - | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | 5:0 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/15:00 | KS BESTWINKA | - | LKS GROŃ BUJAKÓW | 3:1 |
2023-10-22/11:00 | KS ROTUZ BRONÓW II | - | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | 7:1 |
2023-10-22/14:00 | LKS BESKID GODZISZKA | - | LKS WILAMOWICZANKA | 1:7 |
2023-10-22/15:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA II | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | 3:3 |
2023-10-22/15:00 | KS SPÓJNIA LANDEK II | - | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | 3:1 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/15:00 | LKS GROŃ BUJAKÓW | - | KS SPÓJNIA LANDEK II | 6:2 |
2023-10-14/15:00 | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | - | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | 1:0 |
2023-10-15/11:00 | KS ROTUZ BRONÓW II | - | LKS ZAPORA WAPIENICA II | 1:2 |
2023-10-15/12:00 | LKS WILAMOWICZANKA | - | KS BESTWINKA | 1:3 |
2023-10-15/18:30 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | - | LKS BESKID GODZISZKA | 0:1 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/15:00 | LKS GROŃ BUJAKÓW | - | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | 6:0 |
2023-10-08/11:00 | KS ROTUZ BRONÓW II | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | 1:4 |
2023-10-08/15:00 | KS SPÓJNIA LANDEK II | - | LKS WILAMOWICZANKA | 0:4 |
2023-10-08/15:00 | KS BESTWINKA | - | LKS BESKID GODZISZKA | 4:3 |
2023-10-08/16:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA II | - | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | 1:7 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/15:00 | LKS BESKID GODZISZKA | - | KS SPÓJNIA LANDEK II | 10:1 |
2023-09-30/15:00 | LKS WILAMOWICZANKA | - | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | 13:0 |
2023-09-30/15:00 | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | - | KS ROTUZ BRONÓW II | 3:2 |
2023-09-30/18:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | - | KS BESTWINKA | 1:4 |
2023-10-01/15:00 | LKS GROŃ BUJAKÓW | - | LKS ZAPORA WAPIENICA II | 4:1 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/16:00 | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | 10:2 |
2023-09-24/14:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA II | - | LKS WILAMOWICZANKA | 0:10 |
2023-09-24/15:00 | LKS BESKID GODZISZKA | - | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | 3:2 |
2023-09-24/15:00 | KS SPÓJNIA LANDEK II | - | KS BESTWINKA | 1:9 |
2023-09-24/16:00 | KS ROTUZ BRONÓW II | - | LKS GROŃ BUJAKÓW | 0:3 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/16:00 | LKS WILAMOWICZANKA | - | KS ROTUZ BRONÓW II | 7:1 |
2023-09-16/16:00 | LKS GROŃ BUJAKÓW | - | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | 1:2 |
2023-09-16/18:30 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | - | KS SPÓJNIA LANDEK II | 9:0 |
2023-09-17/14:00 | LKS BESKID GODZISZKA | - | LKS ZAPORA WAPIENICA II | 3:2 |
2023-09-17/16:00 | KS BESTWINKA | - | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | 6:0 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/11:00 | KS SPÓJNIA LANDEK II | - | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | 4:1 |
2023-09-09/16:00 | LKS GROŃ BUJAKÓW | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | 8:2 |
2023-09-10/11:00 | KS ROTUZ BRONÓW II | - | LKS BESKID GODZISZKA | 1:4 |
2023-10-28/13:00 | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | - | LKS WILAMOWICZANKA | 0:6 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/17:00 | LKS BESKID GODZISZKA | - | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | 1:4 |
2023-09-03/11:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | - | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | 6:2 |
2023-09-03/15:00 | KS BESTWINKA | - | KS ROTUZ BRONÓW II | 5:1 |
2023-09-03/15:00 | LKS WILAMOWICZANKA | - | LKS GROŃ BUJAKÓW | 6:1 |
2023-09-03/17:30 | KS SPÓJNIA LANDEK II | - | LKS ZAPORA WAPIENICA II | 2:2 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-27/15:30 | LKS WILAMOWICZANKA | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | 9:2 |
2023-08-27/17:00 | LKS GROŃ BUJAKÓW | - | LKS BESKID GODZISZKA | 2:4 |
2023-08-27/17:30 | KS ROTUZ BRONÓW II | - | KS SPÓJNIA LANDEK II | 2:4 |
2023-09-13/17:30 | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | - | KS BESTWINKA | 2:5 |
2023-09-20/18:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA II | - | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | 0:0 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-18/18:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA II | - | KS BESTWINKA | -:- |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-07/18:00 | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | -:- |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/15:30 | LKS WILAMOWICZANKA | - | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | -:- |
2024-04-27/16:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | - | LKS GROŃ BUJAKÓW | -:- |
2024-04-27/17:00 | LKS BESKID GODZISZKA | - | KS ROTUZ BRONÓW II | -:- |
2024-04-27/17:00 | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | - | KS SPÓJNIA LANDEK II | -:- |
2024-04-28/17:00 | KS BESTWINKA | - | LKS ZAPORA WAPIENICA II | -:- |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-30/18:00 | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | - | KS BESTWINKA | -:- |
2024-05-04/16:00 | KS SPÓJNIA LANDEK II | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | -:- |
2024-05-04/17:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA II | - | LKS BESKID GODZISZKA | -:- |
2024-05-04/17:00 | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | - | LKS GROŃ BUJAKÓW | -:- |
2024-05-05/15:00 | KS ROTUZ BRONÓW II | - | LKS WILAMOWICZANKA | -:- |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/17:00 | LKS GROŃ BUJAKÓW | - | KS ROTUZ BRONÓW II | -:- |
2024-05-11/17:00 | LKS WILAMOWICZANKA | - | LKS ZAPORA WAPIENICA II | -:- |
2024-05-11/17:00 | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | - | LKS BESKID GODZISZKA | -:- |
2024-05-12/17:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | - | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | -:- |
2024-05-12/17:00 | KS BESTWINKA | - | KS SPÓJNIA LANDEK II | -:- |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/16:00 | KS SPÓJNIA LANDEK II | - | LKS BESKID GODZISZKA | -:- |
2024-05-18/17:00 | KS BESTWINKA | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | -:- |
2024-05-18/17:00 | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | - | LKS WILAMOWICZANKA | -:- |
2024-05-18/17:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA II | - | LKS GROŃ BUJAKÓW | -:- |
2024-05-19/15:00 | KS ROTUZ BRONÓW II | - | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | -:- |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/17:00 | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | - | LKS ZAPORA WAPIENICA II | -:- |
2024-05-25/17:00 | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | - | LKS GROŃ BUJAKÓW | -:- |
2024-05-25/17:00 | LKS WILAMOWICZANKA | - | KS SPÓJNIA LANDEK II | -:- |
2024-05-25/17:00 | LKS BESKID GODZISZKA | - | KS BESTWINKA | -:- |
2024-05-26/18:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | - | KS ROTUZ BRONÓW II | -:- |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/17:00 | LKS BESKID GODZISZKA | - | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | -:- |
2024-06-01/17:00 | KS BESTWINKA | - | LKS WILAMOWICZANKA | -:- |
2024-06-01/17:00 | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | - | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | -:- |
2024-06-01/17:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA II | - | KS ROTUZ BRONÓW II | -:- |
2024-06-02/17:00 | KS SPÓJNIA LANDEK II | - | LKS GROŃ BUJAKÓW | -:- |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/17:00 | LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE | - | KS ROTUZ BRONÓW II | -:- |
2024-06-08/17:00 | GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE | - | KS SPÓJNIA LANDEK II | -:- |
2024-06-08/17:00 | LKS GROŃ BUJAKÓW | - | KS BESTWINKA | -:- |
2024-06-08/17:00 | LKS WILAMOWICZANKA | - | LKS BESKID GODZISZKA | -:- |
2024-06-09/16:00 | BKS STAL BIELSKO - BIAŁA II | - | LKS ZAPORA WAPIENICA II | -:- |