Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TS PODBESKIDZIE S.A. III | 14 | 38 | 12 | 2 | 0 | 53:5 |
2 | GLKS SFERANET WILKOWICE II | 14 | 32 | 10 | 2 | 2 | 36:17 |
3 | LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE | 14 | 27 | 8 | 3 | 3 | 29:16 |
4 | LKS ZAMEK GRODZIEC | 14 | 22 | 6 | 4 | 4 | 30:21 |
5 | LKS ORZEŁ KOZY | 14 | 22 | 6 | 4 | 4 | 27:24 |
6 | LKS ZAPORA PORĄBKA | 14 | 20 | 5 | 5 | 4 | 29:28 |
7 | LKS CZANIEC II | 14 | 19 | 5 | 4 | 5 | 32:24 |
8 | KS BYSTRA | 14 | 19 | 5 | 4 | 5 | 33:29 |
9 | LKS ZAPORA WAPIENICA | 14 | 19 | 6 | 1 | 7 | 38:33 |
10 | LKS LIGOTA CENTRUM | 14 | 19 | 6 | 1 | 7 | 35:30 |
11 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | 14 | 12 | 3 | 3 | 8 | 25:34 |
12 | LKS PIONIER PISARZOWICE | 14 | 12 | 3 | 3 | 8 | 26:45 |
13 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | 14 | 9 | 3 | 0 | 11 | 19:52 |
14 | KS ISKRA RYBARZOWICE | 14 | 6 | 2 | 0 | 12 | 13:67 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/15:00 | LKS ZAMEK GRODZIEC | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | 0:1 |
2024-03-23/15:30 | LKS ORZEŁ KOZY | - | LKS LIGOTA CENTRUM | 1:1 |
2024-03-23/15:30 | LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE | - | KS ISKRA RYBARZOWICE | 4:1 |
2024-03-23/15:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | KS BYSTRA | 3:2 |
2024-03-24/11:00 | LKS CZANIEC II | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | 3:1 |
2024-03-24/15:30 | GLKS SFERANET WILKOWICE II | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | 4:2 |
2024-03-24/16:00 | TS PODBESKIDZIE S.A. III | - | LKS PIONIER PISARZOWICE | 4:0 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/15:00 | LKS ZAMEK GRODZIEC | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | 0:1 |
2024-03-23/15:30 | LKS ORZEŁ KOZY | - | LKS LIGOTA CENTRUM | 1:1 |
2024-03-23/15:30 | LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE | - | KS ISKRA RYBARZOWICE | 4:1 |
2024-03-23/15:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | KS BYSTRA | 3:2 |
2024-03-24/11:00 | LKS CZANIEC II | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | 3:1 |
2024-03-24/15:30 | GLKS SFERANET WILKOWICE II | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | 4:2 |
2024-03-24/16:00 | TS PODBESKIDZIE S.A. III | - | LKS PIONIER PISARZOWICE | 4:0 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/11:00 | LKS CZANIEC II | - | LKS PIONIER PISARZOWICE | 2:2 |
2023-11-04/14:00 | KS BYSTRA | - | GLKS SFERANET WILKOWICE II | 1:3 |
2023-11-04/14:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | KS ISKRA RYBARZOWICE | 7:0 |
2023-11-04/14:00 | LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | 5:0 |
2023-11-04/14:00 | LKS ORZEŁ KOZY | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | 3:2 |
2023-11-05/14:00 | TS PODBESKIDZIE S.A. III | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | 3:0 |
2023-11-11/14:00 | LKS ZAMEK GRODZIEC | - | LKS LIGOTA CENTRUM | 3:1 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/15:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | LKS CZANIEC II | 1:1 |
2023-10-28/15:00 | KS ISKRA RYBARZOWICE | - | KS BYSTRA | 1:4 |
2023-10-29/14:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE II | - | LKS ORZEŁ KOZY | 1:0 |
2023-10-29/14:00 | LKS LIGOTA CENTRUM | - | TS PODBESKIDZIE S.A. III | 1:6 |
2023-10-29/15:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | LKS ZAMEK GRODZIEC | 1:1 |
2023-10-29/15:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 2:7 |
2023-11-18/11:00 | LKS PIONIER PISARZOWICE | - | LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE | 3:2 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/15:00 | KS ISKRA RYBARZOWICE | - | GLKS SFERANET WILKOWICE II | 1:4 |
2023-10-21/15:00 | KS BYSTRA | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | 6:2 |
2023-10-21/15:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | LKS PIONIER PISARZOWICE | 4:2 |
2023-10-21/15:00 | LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | 1:1 |
2023-10-21/15:00 | LKS ZAMEK GRODZIEC | - | LKS ORZEŁ KOZY | 1:1 |
2023-10-22/11:00 | LKS CZANIEC II | - | LKS LIGOTA CENTRUM | 6:5 |
2023-10-22/13:00 | TS PODBESKIDZIE S.A. III | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | 4:0 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/15:00 | LKS ORZEŁ KOZY | - | TS PODBESKIDZIE S.A. III | 0:2 |
2023-10-14/15:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 2:2 |
2023-10-14/15:00 | LKS PIONIER PISARZOWICE | - | KS BYSTRA | 3:3 |
2023-10-15/15:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE II | - | LKS ZAMEK GRODZIEC | 0:0 |
2023-10-15/15:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | LKS CZANIEC II | 2:2 |
2023-10-15/15:00 | LKS LIGOTA CENTRUM | - | LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE | 0:4 |
2023-10-15/15:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | KS ISKRA RYBARZOWICE | 6:0 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/15:00 | KS ISKRA RYBARZOWICE | - | LKS PIONIER PISARZOWICE | 4:2 |
2023-10-07/15:00 | KS BYSTRA | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | 3:3 |
2023-10-07/15:00 | LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | 0:0 |
2023-10-08/11:00 | LKS CZANIEC II | - | LKS ORZEŁ KOZY | 1:2 |
2023-10-08/13:00 | TS PODBESKIDZIE S.A. III | - | LKS ZAMEK GRODZIEC | 1:1 |
2023-10-08/15:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | GLKS SFERANET WILKOWICE II | 1:4 |
2023-10-08/16:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | LKS LIGOTA CENTRUM | 4:1 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/16:00 | LKS ZAMEK GRODZIEC | - | LKS CZANIEC II | 3:1 |
2023-09-30/16:00 | LKS ORZEŁ KOZY | - | LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE | 2:2 |
2023-09-30/16:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | KS ISKRA RYBARZOWICE | 7:0 |
2023-09-30/16:00 | LKS PIONIER PISARZOWICE | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | 2:0 |
2023-10-01/16:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE II | - | TS PODBESKIDZIE S.A. III | 1:4 |
2023-10-01/16:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 2:1 |
2023-10-01/16:00 | LKS LIGOTA CENTRUM | - | KS BYSTRA | 2:1 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/16:00 | KS ISKRA RYBARZOWICE | - | LKS LIGOTA CENTRUM | 0:6 |
2023-09-23/16:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | LKS ORZEŁ KOZY | 4:1 |
2023-09-24/16:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | 2:1 |
2023-09-24/16:00 | LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE | - | LKS ZAMEK GRODZIEC | 4:1 |
2023-09-24/16:00 | LKS CZANIEC II | - | TS PODBESKIDZIE S.A. III | 0:1 |
2023-11-11/12:00 | LKS PIONIER PISARZOWICE | - | GLKS SFERANET WILKOWICE II | 0:4 |
2023-11-19/14:00 | KS BYSTRA | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | 1:4 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/11:00 | LKS ORZEŁ KOZY | - | KS BYSTRA | 1:1 |
2023-09-16/16:00 | LKS ZAMEK GRODZIEC | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 5:1 |
2023-09-17/12:00 | TS PODBESKIDZIE S.A. III | - | LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE | 3:0 |
2023-09-17/14:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | LKS PIONIER PISARZOWICE | 2:2 |
2023-09-17/16:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE II | - | LKS CZANIEC II | 0:0 |
2023-09-17/16:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | KS ISKRA RYBARZOWICE | 1:2 |
2023-09-17/16:00 | LKS LIGOTA CENTRUM | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | 5:0 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/14:30 | LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE | - | LKS CZANIEC II | 1:0 |
2023-09-09/16:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | GLKS SFERANET WILKOWICE II | 3:2 |
2023-09-09/16:00 | LKS PIONIER PISARZOWICE | - | LKS LIGOTA CENTRUM | 2:5 |
2023-09-09/16:00 | KS ISKRA RYBARZOWICE | - | LKS ORZEŁ KOZY | 3:4 |
2023-09-09/16:00 | KS BYSTRA | - | LKS ZAMEK GRODZIEC | 4:1 |
2023-09-09/17:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | TS PODBESKIDZIE S.A. III | 0:5 |
2023-09-10/16:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | 2:1 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/15:00 | LKS ORZEŁ KOZY | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | 5:2 |
2023-09-02/16:00 | LKS ZAMEK GRODZIEC | - | KS ISKRA RYBARZOWICE | 5:0 |
2023-09-03/13:00 | TS PODBESKIDZIE S.A. III | - | KS BYSTRA | 1:1 |
2023-09-03/16:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE II | - | LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE | 3:0 |
2023-09-03/16:00 | LKS CZANIEC II | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 3:1 |
2023-09-03/16:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | LKS PIONIER PISARZOWICE | 5:1 |
2023-09-03/16:00 | LKS LIGOTA CENTRUM | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | 4:0 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/13:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE | 1:2 |
2023-08-26/16:00 | KS ISKRA RYBARZOWICE | - | TS PODBESKIDZIE S.A. III | 0:9 |
2023-08-26/17:00 | LKS PIONIER PISARZOWICE | - | LKS ORZEŁ KOZY | 4:2 |
2023-08-27/16:00 | LKS LIGOTA CENTRUM | - | GLKS SFERANET WILKOWICE II | 0:1 |
2023-08-27/16:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | LKS ZAMEK GRODZIEC | 0:2 |
2023-08-27/17:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | 4:2 |
2023-11-12/13:00 | KS BYSTRA | - | LKS CZANIEC II | 4:3 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-19/16:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | LKS LIGOTA CENTRUM | 1:4 |
2023-08-19/17:00 | LKS ZAMEK GRODZIEC | - | LKS PIONIER PISARZOWICE | 5:2 |
2023-08-20/11:00 | LKS CZANIEC II | - | KS ISKRA RYBARZOWICE | 6:0 |
2023-08-20/13:00 | TS PODBESKIDZIE S.A. III | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | 7:0 |
2023-08-20/17:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE II | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 4:3 |
2023-08-20/17:00 | LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE | - | KS BYSTRA | 2:0 |
2023-08-20/17:00 | LKS ORZEŁ KOZY | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | 4:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-15/17:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | GLKS SFERANET WILKOWICE II | 2:5 |
2023-08-15/17:00 | LKS LIGOTA CENTRUM | - | LKS ORZEŁ KOZY | 0:1 |
2023-08-15/17:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | LKS ZAMEK GRODZIEC | 4:2 |
2023-08-15/17:00 | LKS PIONIER PISARZOWICE | - | TS PODBESKIDZIE S.A. III | 1:3 |
2023-08-15/17:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | LKS CZANIEC II | 1:4 |
2023-08-15/17:00 | KS ISKRA RYBARZOWICE | - | LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE | 1:2 |
2023-09-06/17:30 | KS BYSTRA | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | 2:0 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-30/13:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | TS PODBESKIDZIE S.A. III | -:- |
2024-03-30/13:00 | LKS PIONIER PISARZOWICE | - | LKS ZAMEK GRODZIEC | -:- |
2024-03-30/13:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | LKS ORZEŁ KOZY | -:- |
2024-03-30/14:30 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | GLKS SFERANET WILKOWICE II | -:- |
2024-04-01/15:00 | KS BYSTRA | - | LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE | -:- |
2024-04-01/15:00 | KS ISKRA RYBARZOWICE | - | LKS CZANIEC II | -:- |
2024-04-01/16:00 | LKS LIGOTA CENTRUM | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | -:- |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/17:00 | LKS ORZEŁ KOZY | - | LKS PIONIER PISARZOWICE | -:- |
2024-04-06/17:00 | LKS ZAMEK GRODZIEC | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | -:- |
2024-04-06/17:00 | LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | -:- |
2024-04-07/11:00 | LKS CZANIEC II | - | KS BYSTRA | -:- |
2024-04-07/16:00 | TS PODBESKIDZIE S.A. III | - | KS ISKRA RYBARZOWICE | -:- |
2024-04-07/17:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE II | - | LKS LIGOTA CENTRUM | -:- |
2024-04-07/17:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | -:- |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/13:00 | KS BYSTRA | - | TS PODBESKIDZIE S.A. III | -:- |
2024-04-13/17:00 | LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE | - | GLKS SFERANET WILKOWICE II | -:- |
2024-04-13/17:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | LKS CZANIEC II | -:- |
2024-04-13/17:00 | KS ISKRA RYBARZOWICE | - | LKS ZAMEK GRODZIEC | -:- |
2024-04-13/17:00 | LKS PIONIER PISARZOWICE | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | -:- |
2024-04-13/17:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | LKS LIGOTA CENTRUM | -:- |
2024-04-14/17:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | LKS ORZEŁ KOZY | -:- |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/17:00 | LKS ORZEŁ KOZY | - | KS ISKRA RYBARZOWICE | -:- |
2024-04-20/17:00 | LKS ZAMEK GRODZIEC | - | KS BYSTRA | -:- |
2024-04-20/17:00 | TS PODBESKIDZIE S.A. III | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | -:- |
2024-04-21/11:00 | LKS CZANIEC II | - | LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE | -:- |
2024-04-21/17:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE II | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | -:- |
2024-04-21/17:00 | LKS LIGOTA CENTRUM | - | LKS PIONIER PISARZOWICE | -:- |
2024-04-21/17:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | -:- |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/17:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | LKS ZAMEK GRODZIEC | -:- |
2024-04-27/17:00 | KS BYSTRA | - | LKS ORZEŁ KOZY | -:- |
2024-04-27/17:00 | KS ISKRA RYBARZOWICE | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | -:- |
2024-04-27/17:00 | LKS PIONIER PISARZOWICE | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | -:- |
2024-04-28/15:00 | LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE | - | TS PODBESKIDZIE S.A. III | -:- |
2024-04-28/17:00 | LKS CZANIEC II | - | GLKS SFERANET WILKOWICE II | -:- |
2024-04-28/17:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | LKS LIGOTA CENTRUM | -:- |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/17:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | -:- |
2024-05-04/17:00 | LKS ORZEŁ KOZY | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | -:- |
2024-05-04/17:00 | LKS ZAMEK GRODZIEC | - | LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE | -:- |
2024-05-04/17:00 | TS PODBESKIDZIE S.A. III | - | LKS CZANIEC II | -:- |
2024-05-05/17:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE II | - | LKS PIONIER PISARZOWICE | -:- |
2024-05-05/17:00 | LKS LIGOTA CENTRUM | - | KS ISKRA RYBARZOWICE | -:- |
2024-05-05/17:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | KS BYSTRA | -:- |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/17:00 | TS PODBESKIDZIE S.A. III | - | GLKS SFERANET WILKOWICE II | -:- |
2024-05-11/17:00 | LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE | - | LKS ORZEŁ KOZY | -:- |
2024-05-11/17:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | -:- |
2024-05-11/17:00 | KS BYSTRA | - | LKS LIGOTA CENTRUM | -:- |
2024-05-11/17:00 | KS ISKRA RYBARZOWICE | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | -:- |
2024-05-12/17:00 | LKS CZANIEC II | - | LKS ZAMEK GRODZIEC | -:- |
2024-05-12/17:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | LKS PIONIER PISARZOWICE | -:- |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/17:00 | LKS PIONIER PISARZOWICE | - | KS ISKRA RYBARZOWICE | -:- |
2024-05-18/17:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | KS BYSTRA | -:- |
2024-05-18/17:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE | -:- |
2024-05-18/17:00 | LKS ORZEŁ KOZY | - | LKS CZANIEC II | -:- |
2024-05-18/17:00 | LKS ZAMEK GRODZIEC | - | TS PODBESKIDZIE S.A. III | -:- |
2024-05-19/17:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE II | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | -:- |
2024-05-19/17:00 | LKS LIGOTA CENTRUM | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | -:- |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/17:00 | LKS ZAMEK GRODZIEC | - | GLKS SFERANET WILKOWICE II | -:- |
2024-05-25/17:00 | TS PODBESKIDZIE S.A. III | - | LKS ORZEŁ KOZY | -:- |
2024-05-25/17:00 | LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE | - | LKS LIGOTA CENTRUM | -:- |
2024-05-25/17:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | -:- |
2024-05-25/17:00 | KS BYSTRA | - | LKS PIONIER PISARZOWICE | -:- |
2024-05-25/17:00 | KS ISKRA RYBARZOWICE | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | -:- |
2024-05-26/17:00 | LKS CZANIEC II | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | -:- |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/17:00 | LKS PIONIER PISARZOWICE | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | -:- |
2024-06-01/17:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE | -:- |
2024-06-01/17:00 | LKS ORZEŁ KOZY | - | LKS ZAMEK GRODZIEC | -:- |
2024-06-02/17:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE II | - | KS ISKRA RYBARZOWICE | -:- |
2024-06-02/17:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | KS BYSTRA | -:- |
2024-06-02/17:00 | LKS LIGOTA CENTRUM | - | LKS CZANIEC II | -:- |
2024-06-02/17:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | TS PODBESKIDZIE S.A. III | -:- |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/17:00 | LKS ORZEŁ KOZY | - | GLKS SFERANET WILKOWICE II | -:- |
2024-06-08/17:00 | LKS ZAMEK GRODZIEC | - | LKS PRZEŁOM KANIÓW | -:- |
2024-06-08/17:00 | TS PODBESKIDZIE S.A. III | - | LKS LIGOTA CENTRUM | -:- |
2024-06-08/17:00 | LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE | - | LKS PIONIER PISARZOWICE | -:- |
2024-06-08/17:00 | LKS ZAPORA WAPIENICA | - | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | -:- |
2024-06-08/17:00 | KS BYSTRA | - | KS ISKRA RYBARZOWICE | -:- |
2024-06-09/17:00 | LKS CZANIEC II | - | LKS ZAPORA PORĄBKA | -:- |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/17:00 | GLKS SFERANET WILKOWICE II | - | KS BYSTRA | -:- |
2024-06-15/17:00 | KS ISKRA RYBARZOWICE | - | LKS ZAPORA WAPIENICA | -:- |
2024-06-15/17:00 | LKS ŻAR MIĘDZYBRODZIE | - | LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE | -:- |
2024-06-15/17:00 | LKS PIONIER PISARZOWICE | - | LKS CZANIEC II | -:- |
2024-06-15/17:00 | LKS ZAPORA PORĄBKA | - | TS PODBESKIDZIE S.A. III | -:- |
2024-06-15/17:00 | LKS LIGOTA CENTRUM | - | LKS ZAMEK GRODZIEC | -:- |
2024-06-15/17:00 | LKS PRZEŁOM KANIÓW | - | LKS ORZEŁ KOZY | -:- |