Podokręg

Komunikat Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej

20/03/2020 13:24

Szanowni Państwo,

COVID-19 (koronawirus 2019-nCoV) został ogłoszony przez Światową Organizację Zdrowia jako globalny stan zagrożenia zdrowia. Sytuacja zmienia się z dnia na dzień, więc ważne jest, abyśmy wszyscy byli dobrze poinformowani i mogli zminimalizować jej wpływ na nasze życie osobiste i zawodowe oraz działalność Państwa klubów, dlatego chciałbym osobiście poinformować o krokach, które podejmujemy:


 1. Wszyscy pracownicy Śląskiego Związku Piłki Nożnej pracują zdalnie, ich numery telefonów oraz adresy email są dostępne na stronie internetowej – slzpn.pl oraz na stronach internetowych Podokręgów.
 2.  
 3. Komisja Rozgrywek Śl. ZPN pracuje nad opracowaniem nowego terminarza rundy rewanżowej oraz nowych zasad jej rozegrania. Zgodnie z Uchwałą PZPN z dn. 12.03.2020r. – rozgrywki mogą się rozpocząć najwcześniej 04.04.2020r.
 4.  
 5. W związku z opóźnieniem startu rozgrywek zostało przedłużone okno transferowe.
 6.  
 7. Komisja Szkolenia Śl. ZPN opracowuje nowe terminy konsultacji Kadr Wojewódzkich - zostaną one wznowione po odwołaniu kwarantanny dla dzieci i młodzieży szkolnej.
 8.  
 9. Zebrania Klubów w Podokręgach odbędą się w najbliższych możliwych terminach, Komisja ds. Nagłych podjęła Uchwały o zmianie terminów Zebrań w Podokręgach, ustalając nowe terminy, o których delegaci zostaną poinformowani przez Kierowników Biur w Podokręgach.
 10.  
 11. Wszystkie zaplanowane wydarzenia tj. Turniej o Puchar Tymbarku, Piknik Wybitnego Reprezentanta, Turniej o Puchar Stulecia oraz inne – zostaną przeprowadzone. Ich terminy zostaną ustalone jak tylko sytuacja się ustabilizuje.

Zarząd Śląskiego Związku Piłki Nożnej jest w stałym kontakcie z Prezesami klubów oraz władzami PZPN, wspólnie staramy się wypracować najlepsze rozwiązania dla Was. O wszystkich postanowieniach będziemy Państwa informować na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej.

W obecnej sytuacji to życie i zdrowie są najważniejsze, dlatego dbajcie o siebie i zgodnie z zaleceniami - zostańcie w domu.

 

                                                                                                                                                  Z poważaniem,

                                                                                                                                                        Prezes

                                                                                                                                         Śląskiego Związku Piłki Nożnej

                                                                                                                                                  (-) Henryk Kula