Podokręg

PREZES REKORDU JANUSZ SZYMURA NIE ZATRACIŁ UMIEJĘTNOŚCI CIESZENIA SIĘ Z SUKCESU

26/04/2021 19:30

Prezes Rekordu Bielsko-Biała Janusz Szymura już szósty raz cieszy się ze zdobycia przez jego drużynę tytułu futsalowego mistrza Polski.


- Jaki smak ma tytuł, który zapewnił pana klubowi pierwsze miejsce w klasyfikacji najbardziej utytułowanych futsalowych klubów w Polsce?

- Zwycięstwo odniesione na swoim boisku i pieczętujące mistrzostwo zawsze ma wyjątkowy i niepowtarzalny smak – mówi Janusz Szymura. - Wprawdzie graliśmy – oficjalnie – bez udziału publiczności, to jednak kilka osób się „przemknęło” i przymknęliśmy na to oko, bo nie mieliśmy serca ich wypraszać. Liczyliśmy, że to będzie dzień radości. Historycznej radości. I nie przeliczyliśmy się. Jesteśmy jedynym klubem w Polsce, który sześć razy zdobył mistrzowski tytuł w futsalu. Za każdym razem obrona mistrzostwa jest trudna, a nam się ta sztuka znowu udała i piąty raz z rzędu świętujemy sukces. W klasyfikacji wszech czasów jesteśmy na pierwszym miejscu i to napawa dumą. Jestem dumny z drużyny i gratuluję każdemu, kto do tego tytułu się przysłużył.

Więcej TUTAJ