Podokręg

MARKA EFCE SPONSOREM TYTULARNYM KLAS A I B W PODOKRĘGU BIELSKO-BIAŁA

4/09/2020 12:35

Umowa została sfinalizowana. Prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej Henryk Kula i Prezes Podokręgu Bielsko-Biała Marek Kubica wraz z właścicielem marki EFCE Wojciechem Darłakiem złożyli podpisy na dokumentach, które na dwa lata wiążą stworzony w 2018 roku nowy brand na runku sprzętu sportowego.


- Umowa została zawarta na dwa najbliższe sezony – mówi Marek Kubica. - Na jej podstawie mistrzowie i wicemistrzowie klasy A i B w naszym podokręgu otrzymają nagrody w sprzęcie, a uhonorowani zostaną także królowie strzelców.

- Na rynku sportowym działamy już 13 lata – dodaje Wojciech Darłak. - Współpracowaliśmy między innymi ze Śląskimi Związkiem Piłki Nożnej. Kierując się zapotrzebowaniem naszych kontrahentów postawiliśmy na bardzo dobrą jakość połączoną z super niską ceną, a zarazem wysoką dostępnością, a umowa z Podokręgiem Bielsko-Biała otwiera nowy rozdział promocyjny w naszej działalności. Skupiamy się na razie na klasach A i B, ale mamy też w planie współpracę przy organizacji Zimowej Ligi Halowej i innych rozgrywek oraz przedsięwzięć sportowych w naszym regionie.